Pakiet sportowy

lukaszalbert

New member
Gdzie najlepiej brać TV aby mieć pełen pakiet piłki nożnej tak aby ze mnie nie zdarli? W grę wchodzi Canal + i eleven sports.

UPC nie mam możliwości podłączyć, satelity też nigdy nie miałem więc nie wiem jak to jest np w przypadku deszczu z odbiorem.

No i jak z jakością kanałów?
 

Kamil_89

Member
Jak mieszkasz w mieście to zorientuj się u lokalnych operatorów, często Eleveny są w cenie pakietu a C+ w standardowych cenach jak u reszty. Jak nie możesz kablówki to zostaje Ci nc+.
 

Gie

Member
Bez reklam
Jeśli nie miałeś satelity a chciałbyś to przede wszystkim musisz mieć możliwość wystawienia anteny na stronę południową. Jeśli mieszkasz w bloku, kamienicy, będziesz musiał mieć zgodę administracji.
 

lukaszalbert

New member
Akurat montaż satelity to nie problem. Mam możliwość na południe. Zgody nie muszę mieć. Na przeciwko żadnych wysokich zabudowań.

Po prostu dużo się naczytałem, że nc+ strasznie zdzierają z kieszeni. Chciałem się jak by czegoś dodatkowego dowiedzieć np o jakości obrazu C+ względem kablówek i w ogóle jak najwięcej info.

Kablówkę mogę mieć tylko z smsnet lub orange po kablu tepsy.

No i tak się zastanawiam. Bo Polsat mogę mieć z IPLI w cenie 45 zł za 3 miesiące. Gdybym wziął z kablówki to nie będę miał eleven, które z kolei mogę mieć w player.pl za 20 zł miesięcznie.
 

lukaszalbert

New member
Kiedyś miałem możliwość od nich. Na tą chwilę musiałbym się dowiedzieć.

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Jeżeli stawiasz przede wszystkim na jakość obrazu to bierz nc+ bo nikt im nie dorasta do pięt. Ja mam netie z tv i jestem mega niezadowolony i do pakietów w netii dolicz 20zł miesięcznie za utrzymanie łącza o czym ich konsultanci nie lubią informować. Netia ma tylko niezłą ceną na neta i tv, ale jakość obrazu mają najgorszą.
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Jak może mieć najlepszą jakość skoro ma kanały ze swoich i Cp transporderów?
A Cp z ich.
Jakość nadawanych kanałów jest taka sama dla obu platform.
 

lukaszalbert

New member
Temat wrócił bo wydatki były i jakoś tak przeczekałem moment wyboru.

Tak mnie korci ten cyfrowy Polsat bo myślałem aby przenieść do nich nr komórkowy i wtedy ich najwyższy pakiet tv mam za 50 zł włącznie z elevensport i HBO. Ale nie będę miał LM i ligi angielskiej, no i rodzimej ekstraklasy.

W kablówce wszystko razem z internetem 250 canal+ i HBO wyniesie mnie 210 zł + elevensport przez internet za 15 zł co daje 225 zł.

Najwyższy pakiet nc+ z elevensport to 141zł plus polsat sport przez internet za 15zł miesiecznie co daje razem 156 zł. Do tego Internet 250 za 89. Łącznie 245 zł. Więc jeszcze drożej.

Ale kurna nie wydam tyle na TV. Jakaś Masakra.

Gdybym wziął cyfrowy Polsat to mógłbym oglądać na bezpłatnych zagranicznych kanałach LM i angielską?
 

Rafal7

Banned
Ja ostatnio podpisałem nową umowę z Cp, i mam wszystko za 50 zł, dodatków CP Go na trzech urządzeniach, Hbo Go na pięciu.
Liga Mistrzów i Angielska jedynie z Streamów chyba że Niemcy będą coś pokazywali z LM na Zdf lub Ard.
 

Kamil_89

Member
Zastanów się czy będziesz miał czas to wszystko oglądać. I co dla Ciebie jest najważniejsze tzn. jakie sporty i jakie ligi, oferta CP dobra, ale jednak brak LM i Ekstraklasy
 

Kamil_89

Member
Pytanie jaka kablówka, bo jak UPC to sporo można zejść ale w chwili gdy założysz wypowiedzenie, warto czasami podpisać umowę na czas nieokreślony, wysłać rezygnację po miesiącu i droga do negocjacji otwarta.
 
Do góry