Pakiet sportowy

Kamil_89

Member
Tak tylko Ci się wydaje, owszem może po za kibicami obu drużyn mało kto będzie oglądał mecz Termalica - Górnik ale jednak klasyki przyciągają przed TV nie gorzej a często lepiej niż zagraniczne mecze, pomimo kiepskiego poziomu.
 

Rafal7

Banned
Jasnowidzem jesteś?
NBA chętnie by przygarnął Eleven, tak jak zrobił to w Belgii, czy Azji. W Polsce się jednak nie udało.
NHL od nowego sezonu będzie w TVP Sport.
Mogą uruchomić i 5 kanałów, ale prędzej czy później zacznie się liczenie każdego Euro. Rachunek ekonomiczny zawsze wygrywa. Przykład BeIn Sports, który szastał kasą na lewo i prawo, przynosząc ogromne straty. Kasa z ropy się zmniejszyła i zaczęły się wielkie problemy.
Pożyjemy, zobaczymy kto kogo przetrzyma...
Chyba pustki w salonie co? Nie idzie sprzedaż?
Coraz mniej Polaków daje się dy....
Ale nadal na tyle dużo ze kanały c+ narazie zostają w Polsce
Tak tylko Ci się wydaje, owszem może po za kibicami obu drużyn mało kto będzie oglądał mecz Termalica - Górnik ale jednak klasyki przyciągają przed TV nie gorzej a często lepiej niż zagraniczne mecze, pomimo kiepskiego poziomu.
Ale to tylko chyba Polacy oglądają bo żaden kibic z zachodu nie chce na to patrzeć.:D
 

lukaszalbert

New member
Jestem na 99℅zdecydowany na nc+. Jednak nasuwa mi się pytanie.

Naczytałem się o dekoderach, że lepiej kupić sobie swój własny aniżeli brać od nich. Czy to nie rodzi żadnych problemów z kartą abonencka? Mogę ją sobie włożyć do jakiegokolwiek dekodera? Nie są spakowane że sprzętem? I jaki dekoder w razie czego?

Z nc bralbym ten ich najlepszy z nagrywarka, WiFi i dyskiem 500GB.
 

Rafal7

Banned
To zależy od Ciebie.
Kupując swój dekoder masz możliwość ustawienia własnej listy kanałów, bo to jak pracownicy nc- stworzyli listę to tylko świadczy o tym jacy są inteligentni.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
W Polsce są tylko dwie platformy satelitarne ,z dużym prawdopodobieństwem już niedługo może być tylko jedna

Odnośnie tego tematu praw sportowych ,nie zapominajcie że Discovery nabyło prawa do czterech kolejnych kolejnych IO od 2018r .Igrzyska w Tokio pokaże na pewno TVP ,a co będzie dalej to zobaczymy
 
Do góry