Pakiet sportowy

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ja mam obecnie TV z netii. Mam Canal plusy wszystkie, Eleveny, Polsat Sport, euro sport 1/2, w zasadzie z oferty sportowej nie mam tylko nsportu.

Płacę za pakiet telewizji z internetem 10mb/s 89zł. Jakość telewizji jest znośna, ale do NC+ to im dalekoooo. TV idzie po internecie więc jeżeli małżonka zacznie surfować po sieci może pojawić się pikseloza chwilowa.
 

lukaszalbert

New member
Upc nie mam właśnie. Na starym mieszkaniu, kilka miesięcy temu proponowali mi średni pakiet z canal + i netem 250 za 140.

Na obecnym mieszkaniu niestety nie mam ich.
 

Rafal7

Banned
Dekoder jest bardzo stabilny, nie zawiesza się, kanały wczytuje od razu, dysku nie słychać nic a nic można na nim tworzyć własne listy kanałów co jest chyba najważniejsze.

Przecież Ekstraklasa to porażka, i dla tego czegoś szkoda brać tv.
A na ile czasu nc- ma prawa ma LM i Angielska?
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Canal+ nie odda PremierLegue w życiu, dla nich byłoby to gwoździem do trumny, ja mam ogromną nadzieję na to, że wygrają za 2 lata licytację na prawa do LaLiga bo nie mogę słuchać tych imbecyli na Eleven, goście nie mają bladego pojęcia o niczym, prowadzą rozmowy na poziomie gimnazjum. Orłowski na Canal+ ma słabą dykcję i nie wymawia R, ale samą wiedzą na temat ligi/piłkarzy miażdży tych buraków, ja nawet zatęskniłem za Wolskim...
 

Rafal7

Banned
Znam taka stronę gdzie bardzo często są streamy polskich kanałów sportowych i tam się nic nie tnie jak u nas.
oczywiście stronka zachodnia i za free i nie mówię tu o VIPleague.
 

vigoo

Banned
Cenal + nie stać aby stanąć do walki o prawa z Eleven.
Canal+ miał wyłączyć kanały c+ w Francji.

Skoro ich nie stać, to dlaczego kontakt na Premier League został przedłużony a nie trafił do Elven?
Skoro ich nie stać, to dlaczego NBA zostało w NC+ a nie przeszło do Eleven?

Jeśli chodzi o La Liga, to C+ postawił sprawę jasno: "Powiedzcie za ile a my wam zapłacimy", ale nikt nie chciał z nimi rozmawiać, bo liczyły się układy między Arabami a Włochami...

Więc nie jest z nimi tak źle, jak niektórzy "specjaliści" tutaj wypisują...
 

Rafal7

Banned
Przestań się ciskać, pogadamy za sezon czy dwa.
A kto się Interesuje NBA? A co się stało z NHL?
Zobaczymy jak będzie trzecie kanał Eleven i będą mogli wszystkie transmisję jakoś upchać na antenie.
 
Ostatnia edycja:

vigoo

Banned
Przestań się ciskać, pogadamy za sezon czy dwa.
A kto się Interesuje NBA? A co się stało z NHL?
Zobaczymy jak będzie trzecie kanał Eleven i będą mogli wszystkie transmisję jakoś upchać na antenie.

Jasnowidzem jesteś?
NBA chętnie by przygarnął Eleven, tak jak zrobił to w Belgii, czy Azji. W Polsce się jednak nie udało.
NHL od nowego sezonu będzie w TVP Sport.
Mogą uruchomić i 5 kanałów, ale prędzej czy później zacznie się liczenie każdego Euro. Rachunek ekonomiczny zawsze wygrywa. Przykład BeIn Sports, który szastał kasą na lewo i prawo, przynosząc ogromne straty. Kasa z ropy się zmniejszyła i zaczęły się wielkie problemy.
Pożyjemy, zobaczymy kto kogo przetrzyma...
 
Do góry