Pakiet sportowy

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Wszystkie mecze Legii pokaże TVP ,mecze Borussi i Bayernu obejrzysz na niekodowanym kanale ZDF ,ten kanał nadaje też na Astrze 19,2 E w jakości HD

Panowie przepraszam za mały off Eska znika z naziemnej telewizji ,od wczoraj nadaje nowy kanał TV8 ,ten kanał dostępny jest też satelitarnie FTA tylko trzeba go wyszukać jak ktoś nie ma
Eska nadal nadaje w sieciach kablowych i satelitarnie
 
Ostatnia edycja:

lukaszalbert

New member
Eska to lipa. Fakt.

Co do eleven. Wpadłem zobaczyć jak płatność na ipli. A tutaj niespodzianka. Już nie ma. W końcu doprowadzili swoją strone do ładu i oferują dostęp bezpośredni. Jest i apka mobilna. Za cały rok chcą 160 zł.
 

Rafal7

Banned
Ja dwa tygodnie temu przedłużałem umowę na telefon i na tv i mam Polsat go na trzech urządzeniach mobilnych gdzie są wszystkie sportowe jakie posiada cp. Ogólnie jest tych kanałów chyba 80,
 

samfisher74

New member
Ja mam Netie, wszystkie programy sportowe cały pakiet C+, dwa kanały Eleven, brakuje tylko kanału Nsport. Ale to co mnie najbardziej interesuje jest tzn. LM, La Liga, Liga angielska i ekstraklasa. Łączna cena za tv wraz z internetem i multirumem 119 zł
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Kiedyś miałem Polsat ,gość jest wyjątkowo pazerny wystarczy dzień zwłoki w płatności i ekran czarny .Tak naprawdę NC+ też nie lepsze ,każdy tylko patrze żeby wydrzeć pieniądze
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Ja nie miałem tyle szczęścia ,pamiętam jeszcze miałem dekoder Echostar DSB 717, w najlepszym wypadku pojawiała się plansza z napisem - "Tylko wplata całości kwoty pozwoli na niezakłócony odbiór ,naciśnij OK aby potwierdzić komunikat"
Potem była akcja wymiany dekoderów, więc wymieniłem go na Mini HD ,ponieważ jest to własnościowy dekoder powinien odbierać programy FTA ,ale niestety tak nie jest - wszędzie "czarno" .Dowiedziałem się ,że rzekomo jeżeli dekoder jest wyłączony lub nieużywany przez długi czas to karta traci uprawnienia i trzeba je ponowić - nie mam już do nich zdrowia
Wszystko oszustwo i tyle ,dlatego nawet nie chcę słyszeć o jakiś umowach i abonamentach
 
Ostatnia edycja:

samfisher74

New member
A jaki masz net?
Do 30 MB , kilkakrotnie sprawdzałem i nigdy nie zdarzyło się żeby było więcej niż 26 MB i mniej niż 20 MB, obliczając srednią wychodzi około 22-24 MB, bez problemu i bez zacięć pozwala to na jednoczesne granie na xbox one, oglądanie tv i korzystanie z netu na kompie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry