VECTRA - moduł CI

yarok

New member
Witam,
Ile płacicie za moduł CI - bo cena na infolinii jest zabójcza - 149 zł jednorazowo i nie wiem czy coś jeszcze miesięcznie - do ilu można znegocjować w salonie?
Bo ten grzejnik dekoder doprowadza mnie już do szewskiej pasji ....


Pzdr,
y
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,
Ile płacicie za moduł CI - bo cena na infolinii jest zabójcza - 149 zł jednorazowo i nie wiem czy coś jeszcze miesięcznie - do ilu można znegocjować w salonie?
Bo ten grzejnik dekoder doprowadza mnie już do szewskiej pasji ....


Pzdr,
y

Witam uprzejmie,

Moim skromnym zdaniem cena za moduł wynosi 149.00 zł jednorazowo i moduł ten przechodzi
na własność kupującego . Ceny nie można negocjować .
Ale może być tak , że moduł może mieć cenę promocyjną , jeżeli podpisujesz umowę na określony czas ; na 12 m-ce
lub 24 m-ce . Wówczas cena tego modułu jednorazowa może wynosić odpowiednio 99.00 zł(12 m-ce) lub 49.00 zł .(24 m-ce) Proszę zapytać w salonie Vectry , może akurat będzie taka możliwość .:-|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

slawkor

Member
Bez reklam
Ciekawe czy ten moduł jest jakoś sparowany z kartą a jeśli nie to czy można byłoby go zastąpić jakimś modułem z wolnego rynku i tylko wrzucić kartę?
Chociaż znając Vectrę to pewnie coś wymyślili, żeby za łatwo nie było.
 

accu

New member
Bez reklam
Ciekawe czy ten moduł jest jakoś sparowany z kartą a jeśli nie to czy można byłoby go zastąpić jakimś modułem z wolnego rynku i tylko wrzucić kartę?
Chociaż znając Vectrę to pewnie coś wymyślili, żeby za łatwo nie było.

Witam uprzejmie,
Myślę , że jeżeli moduł nie jest sparowany z kartą to można zastąpić go modułem z wolnego rynku .
Trzeba tylko sprawdzić system kodowania modułu .:-|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Pod względem usług dodatkowych Vectra to totalna porażka. Za multiroom chcą jednorazowo 175 zł. I chyba jako jedyni za C+ lub HBO w drugim dekoderze oczekują dopłaty równej stawce podstawowej.
 

slawkor

Member
Bez reklam
A tak swoją drogą ma ktoś może ten moduł u siebie i może coś o nim więcej napisać np. szybkość działania, kompatybilność z modelami tv itd?
 

Pawel_1

New member
Nie zakładając nowego wątku, czy może ktoś użytkuje ten moduł z Vectry na Samsungu ES8000 lub podobnym i napisze czy można nagrywać / zatrzymywać obraz na podpięty dysk do TV ?
 

piotrkro

New member
Wg Vectry:
Czy moduł CI+ umożliwia nagrywanie programów telewizyjnych na dyskach zewnętrznych?
Nie. Oferowane przez nas moduły nie posiadają takiej funkcji. Aby móc korzystać ze wszystkich zalet nagrywarki cyfrowej należy wybrać jeden z dostępnych dekoderów PVR.

Z innego forum:
...Jestem abonentem Vectry i posiadam ich moduł CI+. Z własnego doświadczenia wiem, że ta telewizja nie pozwala swoim abonentom na bezpośrednie nagrywanie programów na dysk twardy telewizora. Jedyną możliwością jest nagrywanie programów z DVBT, ponieważ są one ogólnie dostępne i Vectra musi je udostępniać w swoim sygnale i nie może w nie ingerować.
 
Witam,

W moim przypadku leciwy już Philips 40PFL 8606K/02
Vectra z modułem CI+

Niektóre kanały np. Eleven Sport1 nagrywały się ale tego samego dnia kończyła ważność i nie można było oglądać.
Z kolei np. TVP ABC można było nawet po paru tygodniach oglądać.

Co ważne by móc nagrywać na dysk twardy zewnętrzny, telewizor musi być połączony z internetu - taki wymóg. Nie wiem czy to kwestia samego telewizora czy Vectry.
pzdr.
P.
 
Do góry