Problemy z "n"

heniek

New member
Witam!Mam parę pytań odnośnie podłaczenia w "n"-ce.Bardzo proszę o odpowiedzi bo nie wiem co robić:-| Po pierwsze proszę mi powiedziec jak podłaczyc nboxa z magnetowidem aby mozna było cokolwiek nagrać,powiem że ogladam przez hdmi i wiem ze musze przełączyć na sd1 i ok znalazłem kanał zerowy w telewizorze SONY BRAVIA KDL32S2000 i jest obraz i dzwięk i moge ogladać i nagrywac ale mam tez podłaczaną kablówke przez antene do magnetowidu i jak jest podłaczona kablówka to wtedy niknie całkiem obraz i dzwięk z kanału zerowego na telewizorze i nie ma nic.A jak wyciągne antenę z kablowki to znowu jest obraz z nboxa.Chciałbym mieć te kablówkę bo mam tam kanały których nie ma na nbox.Prosze o pomoc!!!Następne pytanie to dlaczego co pare lub parenaście sekund jest przerwa w głosie na ułamek sekundy i to na wszystkich kanałach tak sie dzieję.Czy u innych tez tak przerywa?Mam antene "n"-ki 60cm i przy zachmurzonym niebie nie da sie oglądac telewizji obraz spada do jakości sygnału od 6 do 12%a gdy jest piekna pogoda to jakść wyciaga maxymalnie do 35-40%Czy tak ma być?Ustawiał mi te antene fachowiec ze sklepu z "n"szczególnie przy kanałach z telewizji publicznej ale i inne też.Następnie jaką dac sobie rozdzielczośc na moim nboxie1080i czy 720p?Proszę o odpowiedzi bardzo mi na tym zależy,Pozdrawiam.Heniek
Edit Tuptus55: Amoże by tak najpierw poczytać forum bo już były podobne pytania? Na razie ostrzeżenie za zakładanie tematu w niewłaściwym miejscu. Przenoszę
 
Do góry