Co zamiast kabla Aster?

Zorro

New member
Witam!
Chcę w końcu zrezygnować z kablówki, bo pomimo 40 kanałów do szału doprawadza mnie to, że wieczorami zwyczajnie nie ma co oglądać, zero nowych filmów. Na co się przestawić? C+ czy N? Nie ukrywam, że liczę na lepszą jakość obrazu niż na kablówce. Co będzie lepszym wyborem?
 

ubn300

New member
A czego oczekujesz od platformy cyfrowej, na co się nastawiasz bardziej, jaką kwotą na abonament miesięczny operujesz, na czym odbierasz?
 

Zorro

New member
Mam do ok.80zł miesięcznie na abonament, oczekuję dobrej jakości obrazu oraz nowych filmów. Odbieram na JVC HV-32D25 /EISA/
 

ubn300

New member
Jeśli się nie myle Twój Tv ma wejście component, więc polecałbym Ci Cyfre+, albo CyfrowyPolsat na swoim sprzęcie. Polecam zakup tunera Samsung DSB-A200C i modułu, albo Cyfry+, albo CyfrowegoPolsatu. Ten tuner ma wyjście component, także bardzo dobrze wykorzystarz możliwości Twojego Tv, a dodatkowo, gdybyś np.wybrał teraz moduł do Cyfry, a w przyszłości chciał zmienić platformę na CyfrowyPolsat wymieniasz tylko moduł. Cena tunera w sklepie hollex.pl to ok. 600 zł, moduł Cyfry+ to wydatek 179 zł, a Polsatu 99 zł. Co do anteny również polecałbym samodzielnie skompletować taki zestaw( do odbioru z dwóch satelit - HotBirda i Astry:
Antena Corab 900 - ok. 75 zł
2x konwerter single o niskim współczynników szumów - 0.2 dB, polecam konwertery firmy Golden Interstat - na allegro.pl jeden konwerter do wydatek ok. 20 zł
Mocowanie drugiego konwertera, tzw. zez - ok. 10 - 20 zł
Mocowanie anteny - ok. 20 - 30 zł
Kabel, polecam kabel lepszy jakościowo - DG-113 - cena za metr ok. 1 zł
Przełącznik DiSEqC - ok. 20 zł
Jakoś N'ka mnie nie przekonuje - brak możliwości wykupienia sprzętu, ale jak chcesz możesz i z ich oferty skorzystać.
Cyfra+:
np.Pakiet Komfortowy + Opcja Canal+/Opcja HBO - 87 zł
lub Pakiet Tematyczny + Opcja Canal+/Opcja HBO + AXN Pack - 84 zł
Coś w miare konkretnego da się wybrać, co do cen odsyłam Cię na strone Cyfry+( ceny, które podałem są to ceny nie objęte żadnymi promocjami, w Cyfrze, co chwili jakieś są także dobrze śledzić ich ofertę ).
http://cyfraplus.pl/
CyfrowyPolsat:
Pakiet Familijny + Pakiet Relax Mix( m.in.dwa Cinemax'y, jeśli się nie myle wszystkie AXN ) - wychodzi ok.50 zł( P.F. ok.30 zł, P.R.M. ok.20 zł, coś słyszałem o podwyżce o 10 zł Pakietu Relax Mix, także trzeba się liczyć, że może być to ok. + 10 zł )
N:
Pakiet Styl, Moda, Muzyka + Pakiet Dzieci + Pakiet Hity Filmowe + Pakiet Sport i Motoryzacja + Pakiet Kultura, Nauka, Świat + Pakiet Informacje i Rozrywka + Pakiet Cinemax - 68 zł( tuner wynajmujesz od N, jeżeli się nie myle, opłata aktywacyjna to nbox HDTV - 99 zł, nbox HDTV recorder - 449 zł ).
 

Zorro

New member
Czyli jednak nie N?
W większości nie zrozumiałem twojego tekstu, ale jakoś go rozpracuję.
Cyfrowy Polsat raczej odpada.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Witam
Chcesz lepszą jakośc obrazu to znajdziesz ją w ;N;.Za 80zł.masz wszystkie pakiety (i trochę zostaje),a nbox posiada złącze component zapewniające b.dobrą jakośc odbieranych programów.Odnośnie cyfry poczytaj dlaczego wieloletni abonenci zrezygnowali z jej usług.
pozdrawiam
 
Do góry