Wymiana nbox na nbox recorder

gabat

New member
Jestem szczęśliwym użytkownikiem nbox i chciałbym dokonać wymiany na nbox recorder. Czy ktoś już dokonywał wymiany? Jak sprawnie przebiega wymiana i aktywacja? Czy są jakieś problemy z oddaniem nboxa? I inne uwagi.
Ponieważ nie jestem jedynym zainteresowanym to mam prośbę o podawanie miejscowości i nazwy sklepu, co ułatwi podjęcie decyzji o miejscu wymiany.
 

autorus

New member
Więc tak, dziś wymieniłem w saturnie w Jankach, zero problemu . Weź sprzęt razem z instrukcją kablem pilotem pudełkiem :) ja zapomniałem pilota ale też problemu nie było. No i koniecznie umowę abonęcką z kp za płatność.

Wypisują ci wszystko nawet dowodu nie pokazałem. Dostałem recorder, pojechałem do domu zadzwoniłem na infolinię i tak samo jak wcześniej mi aktywowali. Dopiero na infolini będą cię pytać czy chcesz VOD . Możesz odmówić.

Pozdrawiam

Autorus
 

Mabri

New member
Tam gdzie się do tego odpowiednio przygotowali można spokojnie wymienić.
Byłem dzisiaj w MM w Rybniku - od ręki. Gdybym miał ze sobą dekoder już bym go wymienił.
 

gabat

New member
Więc tak, dziś wymieniłem w saturnie w Jankach, zero problemu . Weź sprzęt razem z instrukcją kablem pilotem pudełkiem ja zapomniałem pilota ale też problemu nie było. No i koniecznie umowę abonęcką z kp za płatność.
To dość istotne co napisałeś o kp.
Czy to oznacza, że bez dowodu wpłaty nie wymienią? Może orientujesz się, czy faktura wystarczy? Na fakturze jest informacja o wpłacie opłaty aktywacyjnej.
 

autorus

New member
gabat napisał:
To dość istotne co napisałeś o kp.
Czy to oznacza, że bez dowodu wpłaty nie wymienią? Może orientujesz się, czy faktura wystarczy? Na fakturze jest informacja o wpłacie opłaty aktywacyjnej.

Jak masz fv to pewnie. U mnie było tak że nie miałem kp. Więc szukali u siebie w księgowości . Więc nawet bez kp ci wymienią.

Autorus
 
Do góry