Ferguson AF 7318 UCI, a Moduł CI Cyfrowego Polsatu i Tv z wejściem RF

ubn300

New member
Cześć : )
Zrezygnowałem z brania się za N'ke na rzecz Cyfrowego Polsatu. Czy takie zestawienie - Telewizor posiadający tylko wejście RF + Ferguson AF 7318 UCI + Moduł CI CP powinno działać? Dodatkowo Ferguson ma tą zalete, że przy kupnie odbiornika HD, będę mógł zmieniać moduły w odbiornikach.
 
J

Judash

Guest
ubn300 napisał:
Cześć : )
Zrezygnowałem z brania się za N'ke na rzecz Cyfrowego Polsatu. Czy takie zestawienie - Telewizor posiadający tylko wejście RF + Ferguson AF 7318 UCI + Moduł CI CP powinno działać? Dodatkowo Ferguson ma tą zalete, że przy kupnie odbiornika HD, będę mógł zmieniać moduły w odbiornikach.

Tylko zmina modulu nic nie da.Aby cieszyc sie jakoscia HD musisz miec inny tuner+modul Polsatu lub C+.
 

ubn300

New member
Judash napisał:
Tylko zmina modulu nic nie da.Aby cieszyc sie jakoscia HD musisz miec inny tuner+modul Polsatu lub C+.
Judash chodzi mi o to, aby Fergusona z Modułem Polsatu podłączyć pod starszy telewizor CRT, który ma tylko wejście RF, czy to będzie działać? Co do HD, do pod LCD'ka w planach mam kupno Humaxa + moduł Cyfry. A z tą zamianą modułów, że np. moduł Polsatu pod odbiornik HD będę mógł też wrzucić, nie jest to niczym ograniczone.
 
Ostatnia edycja:
Do góry