Mecz ligi NHL w HD

LordKszyh

New member
xroma napisał:
Właśnie się rozpoczoł mecz Ligi NHL na kanale Nsport. Transmisja w HD.

Jak oceniacie przekaz?
Jak dla mnie rewelka. Obraz ostry jak żyleta. Realizm sprawia że oglądam to wszystko w kurtce i czapce uszatce, że o ciepłych rękawiczkach nie wspomnę :hihi:
 

kamcyk26

New member
To juz byla druga powtorka :) ale fajnie ze zauwazyles (transmisja LIVE byla w nocy w sobote. Jakosc SUPER, nie jestem wielkim fanem NHL ale meczyk obejrzalem i mam zamiar ogladac kolejne.
 

Smartek

New member
Ja dzisiejszy sobie nagralem, pozniej obejrze.
Faktycznie jakosc niesamowita i mozna sie poczuc jak na trybunach ;-D.

Ciekaw jestem ile lat minie zanim wszystkie filmy w TV beda lecialy w HD?
5-10?
 

Lech

New member
Bez reklam
Smartek napisał:
Ja dzisiejszy sobie nagralem, pozniej obejrze.
Faktycznie jakosc niesamowita i mozna sie poczuc jak na trybunach ;-D.

Ciekaw jestem ile lat minie zanim wszystkie filmy w TV beda lecialy w HD?
5-10?

Prawdopodobnie w USA działa obecnie około 150 kanałów HD, więc może w Europie też coś przyspieszą;)
 

irzi

Member
Ja jestem fanem hokeja,a ligi NHL w szczególności ! Chetnie bym obejrzał sobie taki meczyk w HD ! Coraz bardziej myśle na zakupem N-boxa !
 

autorus

New member
Też obejrzałem meczyk, ale raczej przez przypadek i od razu było widać ze jest w hd. Nawet nie wiedziałem ze będą te transmisje w tym roku. Mówili że będą ale nie mówili kiedy.

Autoruis
 

JacekW.

New member
Ale pasek info na dole nadal:fool: , może wytrzymam te 15 miechów i oddam, bo naprawdę lecą w kulki (miało nie być paska na transmisjach). Chętnie obejrzałbym mecz, ale pasek info mnie dobija. Deczko spóźnili się z transmisją - jak w publicznej.
Jacek
 
Do góry