Wymiana nDekoder na nRecorder

Gucio50

New member
Bez reklam
We wrocławiu, w 2 sklepach poinformowano mnie, że zapowiadana na 10 grudnia została odłożona conajmniej do 18go grudnia :p
 

Mabri

New member
I się nie mylą!
Na forum n-ki właściwie wybuchła wojna z tego powodu. Doszło nawet do kasowania i zamykania wątków związanych z tą sprawą.
Ja jestem strasznie zniesmaczony całą tą sytuacją.
 

iqpablo

New member
mam w d.... ich recorder, wezme sobie zamiast ich recordera dekoder c+ hd (mam w chacie 2 platformy wiec moge sobie tak zrobic). A potem sobei wymienie dekoder c+ na recorder c+ a jak tylko sie skonczy okres umowy n to podziekuje tym panstwu !!!!!
 

Robert71

New member
Gucio50 napisał:
We wrocławiu, w 2 sklepach poinformowano mnie, że zapowiadana na 10 grudnia została odłożona conajmniej do 18go grudnia :p

Dziwna sytuacja, zwłaszcza że we Wrocławiu w zasadzie dostępne są tylko Recordery (w piątek od ręki np w Avans) - wiem bo pod koniec zeszłego tygodnia szukaliśmy dla kolegi n-boxa.
Po pierepałkach z VODem i rozmiarem HD wiele osób zweryfikowało chęć wymiany na Recorder (np ja) i sobie odpuściło.

Robert
 
Ostatnia edycja:

Mabri

New member
Robert71 napisał:
Po pierepałkach z VODem i rozmiarem HD wiele osób zweryfikowało chęć wymiany na Recorder (np ja) i sobie odpuściło.
Robert

Najpierw szlag mnie trafił kolejnym przesunięciem terminu wymiany i to nie dlatego, że już dzisiaj chciałem lecieć wymieniać sprzęt, ale z powodu kolejnej niesłowności enki.
Jednak z drugiej strony może to dobry los daje nam sygnał, żeby sobie odpuścić ten temat i nie pakować się w kolejne problemy związane z nieodpowiednim funkcjonowanien n-recordera?
 

Robert71

New member
Mabri napisał:
Jednak z drugiej strony może to dobry los daje nam sygnał, żeby sobie odpuścić ten temat i nie pakować się w kolejne problemy związane z nieodpowiednim funkcjonowanien n-recordera?

Może .... :)

W każdym bądź razie ja sobie odpuściłem, dodatkowe 349 PLN dopłaty za niedopracowany Recorder z dyskiem 80 GB to przesada (i to jeszcze z brakiem możliwości ustawienia timera ręcznie). Żenada.

Robert
 

Glimmer Twins

New member
Warto sie zastanowić nady wymianą. Ja mam recordera od poczatku i żałuję. Strasznie buczy, nawet w trybie standby. Nieporównywalny do Humaxa z dyskiem. Nagrywanie zupełna pomyłka. Jeżeli program jest źle opisany w EPG o jest podane że trwa do 22.00 a faktycznie trwał do 22.30 to nagrywanie się koończy o 22.
Filmy z VOD, a przynajmniej ich zwiastuny bo w całości jest dostępny tylko jeden są marnej jakości (nie mówiąc o tym że to odgrzewane kotlety).
 

Gucio50

New member
Bez reklam
Mabri napisał:
I się nie mylą!

ONKYO TX-SR 603E, ONKYO DV-SP503E, Acoustic Energy Aegis 5+1, SONY KV-32FQ86

:p Od czasu do czasu na Forum albo w mailu od kogoś w stopce mam a to opisany zestaw TV albo komputer czy costam innego

Wygląda na to że sie przechwalaja! Sęk w tym ze to czym sie przechwalaja jest poiwiedzmy sobie mniej niz srednie.

Ci co maja cos porządnego nie piszą. Ja nie widziałem aby ktos pisał że ma Tv 80" fullHD
a;bo np komputer Pentium 4-dzeniowe 32 GBajty pamieci.

Chwala sie np Ty telewizorem 32". :confused: :fool:
 

Mabri

New member
Gucio50 napisał:
:p Od czasu do czasu na Forum albo w mailu od kogoś w stopce mam a to opisany zestaw TV albo komputer czy costam innego

Wygląda na to że sie przechwalaja! Sęk w tym ze to czym sie przechwalaja jest poiwiedzmy sobie mniej niz srednie.

Ci co maja cos porządnego nie piszą. Ja nie widziałem aby ktos pisał że ma Tv 80" fullHD
a;bo np komputer Pentium 4-dzeniowe 32 GBajty pamieci.

Chwala sie np Ty telewizorem 32". :confused: :fool:

Poleciałeś Krzysztofem Kononowiczem. Współczuję!
 

xroma

New member
Gucio50 napisał:
:p Od czasu do czasu na Forum albo w mailu od kogoś w stopce mam a to opisany zestaw TV albo komputer czy costam innego

Wygląda na to że sie przechwalaja! Sęk w tym ze to czym sie przechwalaja jest poiwiedzmy sobie mniej niz srednie.

Ci co maja cos porządnego nie piszą. Ja nie widziałem aby ktos pisał że ma Tv 80" fullHD
a;bo np komputer Pentium 4-dzeniowe 32 GBajty pamieci.

Chwala sie np Ty telewizorem 32". :confused: :fool:

Na forach o kompach ludzie maja w podpisie swoje zestawy, na forach o samochodach - swoje bryki, o fotografii - swoje aparaty, obiektywy - Czego sie spodziwałeś tutaj ? Kompletnie nie kumam twojego podejścia.
 

Smartek

New member
Rowniez nie rozumiem Jego podejscia, sam zas nigdy nie odbieralem tego jak 'chwalenie sie', bo.. po co?
Po prostu - jest opcja podpisu to zamiast durnych cytatow, czy wszedobylskiego "Pozdrawiam" wole urozmaicic go na inny sposob np. wypisujac swoj sprzecik, z ktorego korzystam praktycznie codziennie :).

Na forach o sprzecie komputerowym czesto pomaga to w np. rozwiazywaniu roznych problemow..

Swoja droga - schodzimy powoli z tematu, wiec proponuje EOT.
 

Gucio50

New member
Bez reklam
Smartek napisał:
Rowniez nie rozumiem Jego podejscia ... ...

Nie miałem zamiaru być niegrzeczny ani uszczypliwy.

Tam gdzie te informacje sa potrzebne, np przy kłopotach technicznych proszę bardzo.

Ale wszędzie, tylko dlatego że "się ma " taki podpis-sybnaturkę

Jak Was uraziłem, to bardzo przepraszam, nie chciałem tego

Dlaczego więc napisałrm TO.

Jestem zniechecony niespełanianymi obietnicami nKi
a to terminy wymiany dekoderów na rekordery, a to MGM HD wcale nie jest HD(proponuje wrócić do konferencji prasowej Prezesa ITI), jak to miało być wspaniale :fool:


No i trochę widzę temat Nki wygasa. Kto miał kupić( np ja) juz kupił

Napisałem sądząc że poboczny zresztą temat, nieco moze rozruszać, ale wcale nie pragnę zostać w Waszych oczach skandalistą:confused:

Przepraszam więc Was

Andrzej
 

autorus

New member
To zależy z jakim nastawieniem ktoś kupował n. :) Ja płaciłem w c+ 60,5zł teraz płacę 68zł. Mam sporo więcej kanałów niż dotychczasowo. W miarę nowoczesny dekoder ( z niedopracowanym jeszcze softem).

Jedyne czym mnie n zmartwiło to ta zmiana na recorder. Niby tydzień ale przed świętami to różnie może być, nie lubię zostawiać niczego na ostatnią chwilę.

Pozatym luzik, jestem do przodu i to sporo. :D
 

autorus

New member
Gucio50 napisał:
:p Od czasu do czasu na Forum albo w mailu od kogoś w stopce mam a to opisany zestaw TV albo komputer czy costam innego

Wygląda na to że sie przechwalaja! Sęk w tym ze to czym sie przechwalaja jest poiwiedzmy sobie mniej niz srednie.

Ci co maja cos porządnego nie piszą. Ja nie widziałem aby ktos pisał że ma Tv 80" fullHD
a;bo np komputer Pentium 4-dzeniowe 32 GBajty pamieci.

Chwala sie np Ty telewizorem 32". :confused: :fool:

Nie rozumiem kolegi. Wpisy są po to żeby sobie nawzajem pomagać. Jak mam podobny tv do grupkowicza mogę mu zadać pytanie, poradzić się itd. W końcu hdtv to nowa dziedzina i wiele problemów jeszcze przed nami. :)
 
Do góry