Toya cyfrowa

zrafal

New member
Witam.

Od tygodnia mam w domu dekoder DVB-C "Toya cyfrowa" i mam kilka problemów:
- Ustawiam nagranie na dekoderze. Ten się włącza o ustawionej porze ale nie aktywuje nagrywarki (Philips DVDR5330 z włączoną opcją "Sat recording"), którą muszę osobno programować. Połączone są 21 żyłowym Euro-Euro. (Dla pewności sprawdziłem jeszcze inne podłączenia - s-video-s-video, component-component, choć wiedziałem że to nic nie da.) Po podłączeniu w to miejsce DVD jak tylko włączam power nagrywarka sama zaczyna nagranie.
- sygnał na wyjściu antenowym z wewnętrznego modulatora RF telewizor identyfikuje jako mono. Trochę to dziwne w odbiorniku z opcją Dolby Digital.

Czy ktoś spotkał się z takimi sytuacjami, czy tylko ja mam walnięty dekoder.
 

JaCkyLL

New member
zrafal napisał:
Witam.

Od tygodnia mam w domu dekoder DVB-C "Toya cyfrowa" i mam kilka problemów:
- Ustawiam nagranie na dekoderze. Ten się włącza o ustawionej porze ale nie aktywuje nagrywarki (Philips DVDR5330 z włączoną opcją "Sat recording"), którą muszę osobno programować. Połączone są 21 żyłowym Euro-Euro. (Dla pewności sprawdziłem jeszcze inne podłączenia - s-video-s-video, component-component, choć wiedziałem że to nic nie da.) Po podłączeniu w to miejsce DVD jak tylko włączam power nagrywarka sama zaczyna nagranie.
- sygnał na wyjściu antenowym z wewnętrznego modulatora RF telewizor identyfikuje jako mono. Trochę to dziwne w odbiorniku z opcją Dolby Digital.

Czy ktoś spotkał się z takimi sytuacjami, czy tylko ja mam walnięty dekoder.


Witam,
Tez zastanawiam sie nad cyfrową wersją TV Toya. Poki co jej nie mam wiec Ci nie pomogę, jednak dołączam sie do Twojej prosby by wszyscy Ci ktorzy mają juz dekoder toyowski dali znac jak to działa i czy mają jakiekolwiek problemy. Wymiana uwag zawsze znacznie ułatwia zycie :)

Pozdrawiam, j
 
Do góry