Jakiego wybrać operatora platformy cyfrowej?

chlooczyko

New member
Witam wszystkich :D ,

noszę się z zamiarem kupna tunera TV cyfrowej. Nigdy wcześniej nie posiadałem ( n, cyfry i cyfrowegopolsatu) dlatego proszę użytkowników o opinie i wskazówki.
Zależy mi na niskiej awaryjności tunera oraz wysokiej jakości obrazu i dzwięku.
O ile jest to ważne, to telewizor, który ma współpracować z tunerem to Philips 32PF9966.
 

Humax HDTV

New member
z trochę innej strony - czyli jak wybierać

wybierając platformę raczej zacznij od oferty. Po prostu zastanów się co chcesz oglądać i pzrez kilka dni albo nawet tygodni poczytaj sobie chwilkę program kanałów danej platformy. Najważniejsze jest to co będziesz oglądał, potem zastanowisz się na jakim urządzeniu. Szczególnie że już masz dostępne moduły CI do Polsatu i Cyfry a moduł możesz włożyć do prawie dowolnego odbiornika sat ze złączem CI.
Czyli wybierz interesującą ofertę a potem poszukaj dobrego narzędzia do odbioru.
 

jaroslavus

New member
Proszę o radę

Mam pioneer 1630 do cyfry. Czy lepiej rozbudować go do HD czy kupić coś innego? Czy jest uzgodniony standart naziemnej tv i czy są tunery uwzględniające i satelitę i naziemną cyfrówkę w przyszłości. Czy nie zawracac sobie głowy.
 

Lech

New member
Bez reklam
jaroslavus napisał:
Mam pioneer 1630 do cyfry. Czy lepiej rozbudować go do HD czy kupić coś innego? Czy jest uzgodniony standart naziemnej tv i czy są tunery uwzględniające i satelitę i naziemną cyfrówkę w przyszłości. Czy nie zawracac sobie głowy.

W tym wypadku rozbudowa=rozbiórka tzn. uwolnienie miejsca po starym tunerze na nowy.:D
 
Do góry