Problem z odtwarzaniem flac na bdp-150

Rafal83

New member
Witam

Od niedawna jestem posiadaczem BDP-150 i zauważyłem problem z odtwarzaniem niektórych plików flac

Zdarza się tak że z pamięci USB w jednym katalogu mamy np 30 utworów, wszystkie w formacie FLAC, na PC wszystkie otwierają się bez problemów. Natomiast na tym urządzeniu jedne się otwierają normalnie, w przypadku innych wyskakuje inny format plików (np MP1,MP3,MP2) jakiś czas trwania z kosmosu (1:20:23, 26:43) i nie odtwarza takiego pliku tylko po pewnym czasie przechodzi do następnego

Czy takie zachowanie jest normalne? Czy też wynika to z wady odtwarzacza?
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Nie wszystkie pliki są w 100% identyczne, to normalne że odtwarzacz sobie z niektórymi nie radzi, szczególnie Pioneer który nie jest do tego stworzony.
 

Whiplash

New member
Bez reklam
To musi byc cos z danym plikiem nie tak, wiesz PC to wszystko przeczyta a odtwarzacz zglupieje. Ja mialem ten player ale 2szt mialy problem z czytaniem Blu ray (zacinaly sie po 2-3min na chwile) i wymienilem na panasonica.
 

jarkuw

New member
Żeby to był jeden plik to by nie było problemu, ale nie czyta mi paru płyt zgranych w formacie flac. Mam dysk z powiedzmy dwudziestoma płytami w tym formacie a nie czyta mi 6. W specyfikacjach danych plików parametry były te same dla plików które czyta i tych których nie czyta. No chyba że coś przeoczyłem. Dla porównania ten sam dysk podłączam do TV panasonica i tv czyta wszystkie pliki FLAC.
 
I

irek6311

Guest
Ewidentnie uszkodzone pliki flac ,
z podobnym problemem też się spotkałem ,
wystarczy taki plik spróbować obrobić na mp3 < jak program wywali błąd bubel .
sam obrabiam w płatnym programie audio z płyt i żaden flac nie stwarzał problemów z odtwarzaniem ,
te kiepskie flac trzaskają też (wysokie tony) ale to wina obrabiania w darmowych żle ustawionych programach .
 
Do góry