Pioneer BDP-430 -problem z YouTube

Marvel

New member
Witam Szanownych Forumowiczów,

Jak wiadomo wszystkim zainteresowanym, odtwarzacz Pioneer BDP-430 to nie jest to "co tygryski lubią najbardziej".
Na moim przykładzie:

  1. długo się uruchamia (jak jest płyta w środku to nawet 96 sekund!)
  2. problemy z czytaniem DVD+R
  3. problemy z polską czcionką na Avi
  4. nie widzi NTFS
  5. cały drży przy odtwarzaniu muzyki z większości płyt CD (oryginalnych)
  6. ponad rok czekałem na aktualizację oprogramowania aby zadziałały funkcje sieciowe.
No i o te właśnie funkcje sieciowe mi chodzi. Przez jakieś 4-5 miesięcy było ok - tzn. YouTube działało. Niestety w marcu lub kwietniu br. - nie pamiętam dokładnie, zmieniło się "wsparcie" dla YouTube - inne menu - ładniejsze i przyjemniejsze w użytkowaniu, jednak u mnie pojawił się problem.
Bez problemu wchodzę do menu YouTube, mogę sobie wybrać interesujący mnie temat, po wyborze pojawiają się (po prawej stronie) podlinkowane obrazy... Jednak kiedy chcę odtworzyć jakiś film to obraz robi się czarny, na dole wyświetlają się tylko "klawisze" nawigacji (play,stop...) i nic. Czekam i czekam i nic się nie pojawia :( żadnego obrazu ani dźwięku. Internet mam dosyć szybki więc to nie jego wina (24M) Kombinowałem z ustawieniami ale tam nie ma dużego pola manewru. Podłączałem różne pendrajwy w nadziei, że może pamięci mu brakuje... Nic


Zastanawiam się, czy tak mają inni użytkownicy BDP-430 czy tylko ja? - oznaczałoby to awarię i wizytę w serwisie.


Proszę o pomoc i informację.


Muszę jednak dodać, że odtwarzany obraz i dźwięk z BDP-430 są naprawdę wysokiej jakości i chyba dlatego jeszcze go posiadam :D


Pozdrawiam wszystkich
 
Do góry