Pioneer BDP-LX55

katalonia

New member
Witam,

Jestem wstępnie zainteresowany tym odtwarzaczem. Oczywiście na końcu pozostanie jeszcze odsłuch, ale jestem bardzo ciekawy opinii osób, które juz posiadają ten sprzęt :) Jest to nowość, więc w necie nie ma jeszcze opinii, recenzji.

Jak oceniacie skaler (plyty DVD), jak radzi sobie sekcja audio - szczególnie analog. No i obraz, widziałem na zywo mozliwości Panasoników (210 i 310) - podobał mi się :) Jak jest z Pionkiem? Nie miałem nigdy zadnego playera tej firmy, wiec jestem ciekawy. Słyszałem równiez, ze Pionki są całkiem awaryjne, mit czy rzeczywiście tak jest?

Jeśli chodzi o moje wymagania, najbardziej zalezy mi jednak na obrazie, wiec sekcja audio nie musi być az tak wypasiona :)

Pozdrawiam
Maciej.
 

vigg

New member
Posiadam sprzęt od tygodnia.
Odtwarzacz bardzo dobrze wykonany z wyjątkiem pilota (słaby zasięg i bardzo przeciętna jakość wykonania).
Jakość DVD i BLu-ray doskonała (chip Marvel Qdeo ? wg folderu reklamowego Pioneera).
Obraz lepszy niż w Panasonicu 310 -porównywałem.

Jakość dźwięku po analogu -nie wiem.

Czyta divx , mkv z polskimi napisami srt zarówno z dysków podpiętych pod USB z przodu i tyłu ?
Rozpoznaje duże dyski :
-USB 2.0/3.0 2,5 cala WD 1TB
-USB 2.0/3.0 2,5 cala toshiba 750 GB
-USB 2.0/3.0 3,5 cala WD 1,5 TB

DLNA nie testowałem..........
 

vigg

New member
Dyski sformatowane w NTFS.Największy testowany plik .mkv miał 22 GB i śmigał bez zacięć.
Pioneer AS-WL300 znalazłem za 278 PLN a AS-WL200 ok 200 PLN.

Czy w innych blu-ray marki pioneer jest równie beznadziejny ?
 

wlodek1001

New member
zamierzam zmienić panasonica bd 10 na coś nowego, analizowałem oppo 93 , ca 651/751 denona 2012, teraz padło na tego pioneera, jak wygląda audio w tym modelu ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale do czego będzie podłączony i jakie masz oczekiwania?
Jak CD nie zagra.
Do jakiej kwoty zakup ?
 

wlodek1001

New member
Ale do czego będzie podłączony i jakie masz oczekiwania?
Jak CD nie zagra.
Do jakiej kwoty zakup ?
max to 4000 zł, ale jak będzie ok i taniej to dobrze, wtedy kasa pójdzie na lepsze kable do kolumn player ma być do kina domowego i SACD, preferencje / najwięcej płyt/ i ew do CD
 
Do góry