pioneer BDP-440 czyta Polskie znaki?

Seba80

New member
Witam, mam pytanie do użytkowników odtwarzacza Pioneer BDP-440. Czy czyta bez problemów polskie znaki podczas oglądania divX-ów? Dziękuje za wszelkie odpowiedzi.
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Dokupić jakiś HD Player a nie kombinować bez sensu.

Divxy na Blu Ray ? Co to za pomysł dziwaczny ? Tego sie przecież nie da oglądać, panowie jest 2011 rok ;>
 

vigg

New member
Ten sposób nie działa;
"Dobra już doszedłem co i jak. Więc podczas oglądania filmu jak zaczyna krzaczyć polskie znaki robimy tak: wciskamy klawisz function, potem strzałką w dól schodzimy do takiego napisu abc, enter i zmieniamy z 1252 na 1250. Poźniej enter i klawisz function.";)
 

antonik

New member
polskie znaki

Ten sposób nie działa;
"Dobra już doszedłem co i jak. Więc podczas oglądania filmu jak zaczyna krzaczyć polskie znaki robimy tak: wciskamy klawisz function, potem strzałką w dól schodzimy do takiego napisu abc, enter i zmieniamy z 1252 na 1250. Poźniej enter i klawisz function.";)
Czy znacie sposób, aby trwale przyporządkować kod polskich znaków (1250), bez permanentnej zmiany przy każdym następnym pliku?
 

arturrogo

New member
Witam
dołączę się do tematu w moim przypadku jest to model BDP450 i próbowałem sposobu z postu powyżej, zmieniałem w zakresie od 1250 do 1257 i nic ciągle krzaczki. Robiłem też napisy w srt to samo. A wiem że są polskie fonty bo raz coś oglądałem i odziwo były wszystkie "ł""ą""ć" itd. (kurcze szkoda że nie pamiętam jaki to film)
 

Łuki985

New member
odświeżam temat. Mam kino domowe pioneer bsc-fs121 i nie ma możliwości przestawienia znaków w opcjach podczas odtwarzania filmu. Napisy w formacie srt też nie działają, są krzaczki. ktoś rozwiązał ten problem, albo ma jakieś pomysły?
 
Do góry