Niezwykłe ceny Pioneera RXE - tylko do 30.04.2006

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
już niewiele dni zostało na promocyjne ceny dla Plazm 436 Pioneera RXE
Do każdej plazmy zakupionej w terminie do 30.04.2006 kupujący otrzymuje mozliwość zakupu sprzętu Pioneera o wartości detalicznej 1500 zł za - 1 zł
http://www.pioneer.pl/pl/campaign/products/plasma2006.html
Promocja ukazała się również w Gazecie Wyborczej 18.04 i cieszy się bardzo duzym powodzeniem.
Tyle ,że czas leci szybko.
pozdrawiam
 

mystic

New member
Czy jest możliwość powieszenia tego ekranu na ścianie?

Jeszcze jedno, domniemuję że podstawa / stojak jest w komplecie, czy mam rację ?

Edit:
Więc odpowiem sam sobie.
1. Można powiesić na ścianie.
2. Podstawa nie jest w komplecie. Nie wiem czemu myślałem że jest, chyba dlatego, że się zasugerowałem iż wypuszczając ekran w komplecie ze zintegrowanymi tunerem i głośnikami, Pioneer chciał wypuścić produkt kompletny, ale się pomyliłem.

Mam jeszcze jedno pytanie.
Widzę, że przy 436RXE jest pilot taki sam jak przy 436FDE - czyli ten uboższy bez funkcji obsługi sprzętu dodatkowego, DVD itd.
Czy wobec tego, analogicznie, przy modelu 436SXE jest pilot taki jak przy 436XDE, czyli ten bardziej wypasiony?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Plazmę RXE mozna powiesić na scianie.
W komplecie możesz otrzymać bądź podstawkę bądź uchwyt na ścianę.
Jesli chodzi o pilot to nie wiem bo nie sprawdzałem.Ale jutro podam Ci ten szczegół .
pozdrawiam
 

krzysr

New member
Jak ma się do tej plazmy HD Ready. Plazma ma rozdzielczość 1024x768 a sygnał wysokiej to 720p czyli rozdzielczość 1280x720. Jak zatem wytłumaczyć, to ze ten Pioneer i wiele innych plazm oferowanych na polskim rynku sa sygnowane logiem HD Ready?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Klasyfikacja plazm jest inna / i nie dotyczy tylko Polski /
HD ready jest każda która ma 1024 na 768 i złącze HDMI.

Pioneer zdecydował się przedłuzyć i rozszerzyć promocję.
Od dziś - wszystkie plazmy Pioneera są wspomagane bonem za 1500 zł gratis. Zarówno 436 FDE / XDE jak i 506 FDE i Xde.
Szczególnie plazmy 50 " po odjęciu wartosci dodanej stały się znakomitą ofertą.

Szczegóły na www.Pioneer.pl
pozdrawiam
 

Deimos

Banned
Czyli Z Wypowiedzi Kolegi Wynika, że Pioneer Przedłuża Promocje Dalej Na Maj? A czy 42RXE też się na to załapuje?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kończy się promocja z bonem - na telewizory plazmowe Pioneera . Zostało juz kilka dni. Ciekawe czy importer zdobędzie się na równie mocną akcję.
Kto jeszcze nie kupił a się zastanawia , lepiej niech sie pośpieszy.
pozdrawiam
 
Do góry