Lx71 problem z dzwiękiem przy odtwarzaniu płyt blu-ray

bankam

New member
Witam,
bardzo proszę o pomoc!. Nie wiem co się dzieje:???:. Przy odtwarzaniu płyt blu-ray nie mam dzwięku, odtwarzając wszysko inne czyli dvd itd dzięk jest. Gdyby nie to że plyty które teraz nie chodzą chodziły bez problemu jakiś czas temu pomyślałby że problem z softem. Nie wiem czy nie pokopałem czegoś w ustawieniach ale szczerze mówiac przejżałem je chyba ze 30 razy i nie znalazłem opcji która może wyłaczać dzwięk.
Przy okazji jeszcze jedno pytanie czy u Was równiez odtwarzacz zachowuję się żółw. Mnie czasami krew zalewa zanim się uruchomi i przeczyta plyte. to trwa kilka ładnych miniut. To bardz irytujace.

Proszę o pomoc bo nie ukrywam że jestem laikiem i nie wiem co zrobić.
 

Ken

New member
Też tak kiedyś miałem w BDP-51FD (to w zasadzie ten sam sprzęt)
W końcu doszedłem do przyczyny - dźwięk wyłączał mi się przy zatrzymywaniu odtwarzania i wejściu automatycznie w RESUME i nie szło go przywrócić.

Pomagało tylko wyciągnięcie wtyczki zasilania z odtwarzacza na kilkanaście sekund (choć nie pamięteam już, czy pomagało zawsze).

Ostatecznie mój problem rozwiązał się po wgraniu nowego firmaware z supportu Pioneera. I to którejś starszej wersji, bo to było wiele miesięcy temu.

A Ty wgrywałeś już aktualizację firmware?
 
Do góry