Seria 436

dejot

New member
adas824 napisał:
No i obiecana informacja jak się skończyła sprawa :)
Po 3 tygodniach dyskusji i przesyłaniu zdjęć ekranu pokazującego licznik godzin udało się uzyskać od importera obniżkę ceny, która mnie ustatysfakcjonowała
Nikt nie podważał mojego prawa do wejścia do menu serwisowego.
Dziękuję za wszystkie komentarze i pozdrwiam
Bo trza być twardym a nie mientkim ;)
Nie ma co pękać. A wejścia (nie zmian) do menu serwisowego nik nikomu nie może zabronić (co już wyżej pisałem). Odpowiednie zablokowanie wejścia jest wyłącznie problemem producenta.
 

fokus

New member
Witam !!

Powiedzcie koledzy dlaczego nie moge regulowac subwoofera z menu 436XDE ?? Podłączyłem suba Koda SW1000v2 bezpośrednio do odbiornika multimedialnego. Wchodze w menu telewizora i pokazuje na poziomie 15 ale nie mam mozliwości regulacji.

Pozdrawiam
 

gyny

New member
głośnik

ostatnio kupiłem używany 436xde za cenę 3000 tys ,plazma była malo używana od dobrego znajomego więc sie zdecydowałem .mam zapytanie czy jest możliwość dokupienia glośnika pod ekran i jaki ma on symbol zalezy mi na nim poniewaz nie dysponuję duzą ilością miejsca a podłączyl bym go jako center .pozdrawiam
 

fokus

New member
Ja za swoj 436XDE z podstawą i głośnikiem pod ekran dałem 9000zł. To było w maju zeszłego roku i wtedy juz nie było bocznych głosnikow u dystrybutora wiec wziąłem ten pod ekran. Jeśli nie było rok temu to napewno nie bedzie teraz wiec raczej tylko pod ekran Ci poziostaje. Z subwooferem i głosnikiem pod ekranem całkiem ładnie gra - polecam. Co to tego ze dałes 3000zł to powiem szczerze ze bardzo tanio wiec masz się z czego cieszyć, zapytaj znajomego na co zamienił tego Pionka - tak przy okazji.

Pozdrawiam
 

gyny

New member
[ zapytaj znajomego na co zamienił tego Pionka - tak przy okazji.

kupił oczywiście pionka kurio 50" .rewelacja :p pozdrawiam
 

Enemy

New member
436 xde dłuższy kabel

Witam,
W najblizszym czasie preprowadzam sie i w nowym mieszkaniu standardowy 3-metrowy kabel laczacy ekran i tuner bedzie za krotki. Dlatego tex poszukuje dluzszy przewod. Pioneer niby ma PDA-H03 (10 metrowy) ale raz ze kosztuje prawie 1000 PLN, a dwa ze nigdzie nie jest dostepny. Czy jest jakakolwiek alternatywa?

Dziekuje i pozdrawiam noworocznie.
 
Do góry