Wybór Pioniera - prośba o pomoc

Yossi

New member
Na wstępie chciałem przywitać wszystkich forumowiczów.

Przepraszam też że mój pierwszy post jest od razu prośbą o pomoc.

Jestem w tej szczęśliwej sytuacji że po wielu latach marzeń udało nam się z żona sfinalizować zakup własnego domu.

Zgodnie z naszymi planami chcemy w salonie zainstalować sprzęt wysokiej jakości. Wymarzyłem sobie oglądanie np. Ligi Mistrzów w jakości HD z kumplami przy piwku :D

Było wiele opcji (projektor, telewizor LCD czy też różne modele plazmy) Teraz po przeczytaniu wielu opinii na różnych forach skłaniamy się ku plazmie pionieer.

W grę wchodzą tylko modele 60 calowe. Przedział cenowy do 25.000 zł. Bardziej mi zależy na jakości niż dodatkowych bajerach w postaci np. odbiornika satelitarnego. Odległość do ekranu 4 - 5 m

Jestem otwarty na wszelkie propozycje i mogę rozważyć także inne propozycje telewizorów czy projektorów. Żona namawia mnie na panasonica 65 calowego.

Liczę na Waszą pomoc i z góry za nią dziękuje.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

v80trek

New member
Jeżeli o plazmy "pionka" to zdecydowanie polecam. Obraz jest niesamowity. Obecnie mam LX5090H ( 50 cali ) i jestem na prawdę bardzo zadowolony.

Widziałem ostatnio model 60 calowy KRP-600A i mimo dużego ekranu obraz wygląda znakomicie :) Niestety taki rozmiar byłby za duży do mojego domu więc zostałem przy "pięćdziesiątce"

Także jeżeli chodzi o plazmy to śmiało bierz Pioneera :)
 

Yossi

New member
W tej chwili na rynku znalazłem 3 dostępne modele o przekątnej 60 cali

1. Pioneer KRP-600A
2. Pioneer PDP-LX6090H
3. Pioneer PDP-LX6090




 

leotdi

New member
Yossi,

60" dla tej odległości (mam taką samą) wcale nie jest dużym rozmiarem. 65" Panasa jest zachęcające, ale to nie ten sam odbiornik w sensie jakości wykonania i sławetnej czerni Pioneera. Polecam jednak PDP-LX6090H a nie KRP-600A (osobny moduł). Czytałem na forum hi-fi.de opinie o KRP i wg mnie nic za nim nie przemawia poza tym, że jest "cienki". Napiszę ci jedno - gdby był Pioneer 100" na rynku, a mnie byłoby stać, to te 100" dopiero by mnie zadowoliło - z tej odległości :cool:

ps
cali nigdy mało, ale w tym przypadku 5" Panasa to zbyt mało, aby "przebić ofertę Pioneera" :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry