Pioneer Pdp-lx6090h

ZbiguZbigu

New member
Witam, to mój pierwszy post, piszę bo nie mogę zrozumieć co sie stało ale po kolei.

Mam nowego Pioneer PDP-LX6090H który miesiąc działał bez zarzutów. Obecnie z niewyjaśnionych powodów ztało się coś takiego, że nie działają poprawnie wejścia HDMI.

Urządzenia podpięte:
HDMI - DENON AVR4308A
Component 2 - Wii
HDMI - PS3
HDMI - TV SAT Ferguson HF-8900 HD.

Przez pierwszy miesiąc wszystkie urządzenia dziłały poprawnie i telewizor wyświetlał obraz (SD i HD) oraz dźwięk poprzez głośniki plazmy.

Obecnie po nazwijmy to "niewyjaśnionej usterce" Pioneer nie wyświetla obrazu ani nie emituje dźwięku z PS3 i Denona natomiast co jest sprawą wybitnie dziwną wyświetla obraz (HD i SD) z Fergusona ale nie emituje dźwięku z Fergusona.

Po sprawdzeniu na innej plaźmie wszystkie urządzenia działają na tych samych ustawieniach i kablach poprawnie. (zresztą też i z Pioneerem działąły a teraz nie współpracują).

Szukam pomocy, może ktoś już miał taki problem (brak dźwieku po HDMI i brak obrazu ale nie z każdego urządzenia). Jestem przekonany, że to jakaś usterka bo ustawienia są ok. Był nawt serwis i oglądał i na razie nie wiedzą co jest nie tak. Telewizor ma najnowszy Firmware.

Co to może być? Co się mogło stać że nie działa, co zrobić aby działało.

PS. Telewizor emituje dźwieki z Wii i kiedy odtwarzam z USB.

POMOCY!

Pozdrawiam,
Zbigu
 
Do góry