Przeceniony 428xd

Dora

New member
Proste pytanie.
Jest do kupienia 428xd za 5899zł, 24mies gwarancji, nie używany, nowy.
Odległość od tv ok 1,5-2,5m.
Brać? Dobra cena?
 

Dora

New member
Kiki moje warunki to:
- pokój ok. 16m2
- odległość od ekranu 1,5 do 2,5m
- sygnał dvd i "n"
- okno za tv
jeżeli mogę brać 50" przy takich warunkach (myślę że będzie przytłaczająca) to chętnie dopłacę tylko ile i za jaki model?
 

tomiszcz

New member
Dora napisał:
Cholera pomóżcie bo muszę dać do jutra odpowiedź.


Na takie wymiary pokoju jakie podałeś ja bym się decydował bez wahania.

Sam się zastanawiam nad PDP-428XD ver. PDP-LX5090. U mnie wymairy pokoju to 20m2 i jakieś 2,5-3,5m od tv. Docelowy sygnał to UPC w HD.


I też jestem w kropce, szczególnie przez żone ktora optuje za 42'', a ja bym się jednak skłaniał ku 50''. Zobaczymy czy dojdziemy do porozumienia.

Ale cena podana przez Ciebie wydaje mi sie dobra.



Jesli sie nie zdecydujesz możesz podac namiary?


Pzdr
 

Paweł U.

New member
tomiszcz napisał:
Sam się zastanawiam nad PDP-428XD ver. PDP-LX5090. U mnie wymairy pokoju to 20m2 i jakieś 2,5-3,5m od tv. Docelowy sygnał to UPC w HD.
W twoim przypadku pomyśl na 5090 vs. 6090. Wiem z własnego doświadczenia, że 50" wkrótce będzie za małe.
 

tomiszcz

New member
Paweł U. napisał:
W twoim przypadku pomyśl na 5090 vs. 6090. Wiem z własnego doświadczenia, że 50" wkrótce będzie za małe.




Mógłbyś przesłac mi zdjęcia jak Twoja 50'' prezentuje się u Ciebie na scianie?
Dałoby mi to dodatkowy poglad na sprawę :)
 

Paweł U.

New member
Telewizorka nie mam na ścianie ;), a w aparacie padła mi matryca. Mogę jedynie zrobić fotki aparatem z komórki...ma 3MPx, ale jakość jest...wątpliwa ;) Jeśli nadal chcesz, to mogę zrobić.
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
mam 42" z ok 2.5 metra i jest akurat. Zalezy jak czesto ogladasz tv, jezeli nie ogladasz calymi dniami to 50" moze byc ok choc ja chyba bym nie zamienil swojej 42" na 50". Na pewno chcialbym najpierw tego kolosa zobaczyc w pokoju. 50" moze po prostu meczyc, przy takiej powierzchni pokoju ten rozmiar moze byc uciazliwy. To oczywiscie moja opinia wynikajaca z doswiadczenia, kiedys tez myslalem ze upchal bym 50"...:)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Czyli żadnych kanałów.
Jesteś zatem jednym z nielicznych i do Twoich rad należy podchodzić z dystansem.

Pozdrawiam,
 
Do góry