POdłączenie do PDP-428XD

boyscout1

New member
Witam, mam problem. Od roku mam plazmę pdp-428xd. I jestem bardzo zadowolony. Problem dotyczy podłączenia innych urządzeń do tv. Teraz mam n-kę podpiętą pod amplituner onkyo przez hdmi, i z ampli do tv. tez przez hdmi. żeby oglądać n-kę włączam "włączenie 4" i wszytko gra. DVD pioneera mam podłączone przez scarta i właczam "włącznie 1" i też gra. W sumie nie wiem czemu się tak ustawiło ale wszytko gra więc się nie zagłębiałem w temat. Wczoraj pożyczyłem sobię kamerę fhd i chciałem ją podpiąć pod tv. Włączyłem w pierwsze wolne wejście hdmi, i za nic w świecie nie byłem wstanie ustawić tv żeby coś było widać. Dopiero jak wypiąłem ampli w to wejście wpiąłem kamerę to działało. POtem zacząłem kombinować z ustawieniami i żadna inna kofiguracja nie działała. udało mi się ustawić hdmi na "włączenie 1"( znaczy na tv pokazał się napis hdmi ale nie było obrazu, ani jak podpinałem kamerę ani ampli z n-ką. Nie mówiąć już o tym że teraz znikneło mi połączenie z dvd. JAk to ustawić i jak to połączyć żeby wszytko działo. Są trzy wyścia hdmi trzy scart, a można miec tylko 4 "włączenia". "włączenie 5" jest przypisane do s-video. A co jak bym jeszcze chciał sobie więcej sprzętów podłączyć??? Prosze o pomoc.
 
Do góry