Wielkosc opakowania 5090H

McBeth

New member
Witam, mam taka małą prośbę - czy ktoś mógłby podać mi wymiary opakowania tego TV bo kupiłem (oczywiście nie tylko opakowanie:cool:) i zastanawiam się czy dam rade go przewieźć moim autem . Z góry dzięki.
 

McBeth

New member
Wielkie dzieki za informacje. Niestety nie dostalem blue-raya, mieszkam w Norwegii i tutaj go kupowalem. Z gratisow dostalem uchwyt na sciane (ale nie oryginalny Pioneera) i 3-letnie ubezpieczenie telewizora "od wszystkiego"
Za to wszystko zaplacilem 18000 NOK (ok 7700zl), zwazywszy ze uchwyt i ubezpieczenie to sa warte ok 3000 NOK to zrobilem naprawde dobry interes:grin:
Jeszcze pod koniec roku ceny w najtanszych sklepach nie schodzily ponizej 25000... Tylko malzonka jakos dziwnie patrzy bo pojechalem po parkiet a wrocilem z rachunkiem za telewizor i nie chce dac sie przekonac ze beton na podlodze wyglada cool i trendy:hmm:.
Teraz jeszcze pozostanie mi zmierzyc sie z norweska instrukcja, mam nadzieje ze nie bedzie zbyt "techniczna" i dam rade.
Jeszcze raz dzieki i pozdrawiam.
 

bluray

Banned
W zestawie znajdziesz wielojęzyczny manual.
Wersja ang wisi w necie na stronach pioneera.
Tamże najnowszy firmware z opcją DVB-T NORGE.
http://www.pioneer.pl/pl/support/index.html

Model: PDP-LX5090H
PDP-LX6090H
Ver. 0907-0701
- The update adds DVB-T support for Norway

Ciekawe dlaczego seria 5090 jest taka tania w Europie ?

Powinno sie przewozić w pozycji pionowej.
Masz opony z kolcami ?
Gdzie mieszkasz bo znam znakomicie Norwegię.
80'-90' jako muzyk: od NordCup (SAS Hotel) po Swinesund.
 

McBeth

New member
Dzieki za dodatkowe informacje. Mam nadzieje ze TV bedzie z aktualnym firmwarem, z reszta mieszkam na malej wyspie ok 200 km od Trondheim i cyfrowka naziemna odbiera tutaj nieciekawie. Nie wiem czy to kwestia odpowiedniej anteny czy po prostu jestesmy na granicy zasiegu.
Tez sie zastanawiam dlaczego te telewizory tak stanialy, mam wrazenie ze "Elkjøp" (sklep gdzie kupilem) przeliczyl sie z mozliwosciami sprzedazy telewizorow z gornej polki i czysci magazyny a 10G nadchodzi...
Co do instrukcji to nie sadze zeby byla polska wersja w komplecie, oczywiscie pewnie poradze sobie z norweska czy angielska, jednak mimo ze mieszkam juz tutaj 6 lat i nie mam wiekszych problemow z jezykiem to techniczne teksty najlepiej przyswajam w jezyku ojczystym.
BTW co z tymi instrukcjami? na necie mozna znalezc instrukcje do wiekszosci urzadzen w kazdym jezyku a z polskimi zawsze jest problem...
Ostatnio przerabialem to z ekspresem do kawy, na necie wszystkie jezyki lacznie z mandarynskim a polskiego niet. Wspanialomyslny polski sprzedawca zaoferowal mi w "okazyjnej" cenie 200 zl:shock:, podziekowalem.
A opony owszem z kolcami, mimo ze wszelkie testy staraja sie udowodnic ze bezkolcowe sa nawet lepsze to nie dam sie przekonac.
Pozdrawiam.
 
Do góry