Wielka obnizka cen KURO(500£)

denton

New member
Od kilku dni w GB obnizka cen KURO -modele 5090 i KRP 500 o 500£ mniej.Realnie modele te kosztuja w GB 3000-4000 zl mniej niz w PL.W dodatku sprzedawca oferuje w tej cenie 5 letnia gwarancje.Jednak jak widac mozna......

Chcialem podac linki ale mam ponizej 5 postow wiec na razie nie moge:(.Ale przykladowa cena LX5090 to 1645£.Liczac 1£; po 4,50 daje nam to 7400zl...
 
Ostatnia edycja:

ArtS007

New member
Bez reklam
Witaj na forum. Zwróć uwagę na przycisk Edycja. Dzięki nie mu możesz coś do swojej wypowiedzi dopisać, nie tworząc w tym celu kolejnej.

ArtS :)
 

denton

New member
Przepraszam ze sie nie przywitalem-witam wszystkich serdecznie:).Zastanawiam sie wlasnie nad nowym TV,a poniewaz zobaczylem wlasnie te okazje stad ten moze zbedny pospiech.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Takich wątków nam tu potrzeba więcej :-D
Cena fajna, gorzej pewnie z realizacją gwarancji za morzem.

Pozdrawiam,
 

denton

New member
Niezupelnie za morzem bo to GB to i gwarancja europejska-na pewno nie 5 letnia ale jednak.W Holandii ,tu gdzie obecnie jestem od 5.12 tez obnizka na KURO -ponad 1000 euro.A kiedy u nas?
 

lukilodz123

New member
denton napisał:
Niezupelnie za morzem bo to GB to i gwarancja europejska-na pewno nie 5 letnia ale jednak.W Holandii ,tu gdzie obecnie jestem od 5.12 tez obnizka na KURO -ponad 1000 euro.A kiedy u nas?

Wczoraj na wykładach facet nam opowiedział jak to jest z tymi gwarancjami europejskimi. Prawda w sumie jest taka, że jak kupisz przykładowo sprzęt w GB i masz go w Polsce, sprzęt się psuje idziesz do autoryzowanego serwisu Pionieer (nigdy nie pamiętam jak to się pisze) to oni wysyłają na twój koszt sprzęt do serwisu w GB. Nawet mogą być takie jaja ze sprzętem kupionym w Deutchland nie mówiąc już o USA. Może nie każda firma jest taka ale jeżeli sprzęt jest drogi i zaawansowany technicznie jak taki TV to pewnie tak będzie.
 

asoz

New member
Dlatego uważam, że w przypadku Pioneer'a lepiej nie kombinować.
Chociaż, nie słyszałem jeszcze żeby się komuś zepsuł KURO :D
 
Do góry