Płynność obrazu DVD na 5080XA

sst

New member
Zaobserwowałem ciekawą sprawę. Mam DVD Denona 2930 podłączone do Kuro komponentem oraz HDMI. Do tego PS3. Puszczałem na tych samych ustawieniach wejść (Kuro) koncert w następujących konfiguracjach - Denon komponent i HDMI oraz PS3 po HDMI. Niestety na HDMI Denona obraz nie był płynny i się delikatnie rwał. Czy macie może pomysł gdzie szukać przyczyny (sygnał 480/576 na wyjściu z Denona - na wyżwszych obraz jest miejscami poliniowany). Po componencie i PS3 bez żadnego problemu. Dzięki.
 

timbot

New member
Bez reklam
ten sam kabel hdmi zastosowales? bo ja mialem problemy z rwaniem na tanim kablu na onkyo (serio, serio, kabelek za 20 dychy sie nie sprawdził :) ) - co ciekawe, nie zawsze rwało, niekiedy tylko, ale jak zaczynalo, to nie przestawalo :)

inna opcja - skaler w denonie jest trafiony i serwis sie klania
 

silabolin

New member
Spróbuj ustawić drive mode 1 w plazmie , mi pomogło na niektórych filmikach dvd, bo też miałem przeskoki, czy tam rwania obrazu jak to zwał tak to zwał :)
 

sst

New member
Pogrzebałem wczoraj w ustawieniach i to co pomogło to nie zmiana drive mode ale przywrócenie trybu standardowego w zamian za kinowy. dzięki za uwagi.
 
Do góry