Analogowy Sygnał AV W Pioneer 6090 H

remigiusz

Member
Czy ktoś mi powie czy w 6090 H jest możliwość uzyskania na wyjściu analogowego sygnału AV. Instrukcja temu przeczy , cytuję:
" W trybie analogowej telewizji nia jest transmitowany żaden sygnał,
nawet jeśli dla wyjścia SCART wybrana jest opcja " Fixed on DTV ".
Albo to jakaś paranoja, albo ja niewłaściwie to interpretuję, w każdym razie tego sygnału nie udało mi się uzyskać.
 

remigiusz

Member
nie rozumiem Twojego zdziwienia, każdy inny tv ma możliwość wyprowadzenia sygnału AV na dodatkowy monitor, czy nagrywarkę- a o to mi właśnie chodzi
No i przed chwilą podłączyłem pod SCART pioneera dodatkowy tv i bez problemów pokazuje mi na nim
programy tv analogowej, nie wiem dlaczego nie chciało to działać na nagrywarce.Jak skończę aktualnie nagrywany film, sprawdzę jeszcze raz.
 
Ostatnia edycja:

remigiusz

Member
Wszystko w porządku, nagrywarka nagrywa, z tym że nie mam opcji podglądu nagrywanego materiału. Niepotrzebnie sugerowałem sie instrukcją
obsługi pioneera i kombinowalem z przełączaniem wejść. Trzeba było podłączyć na wprost i jest o.k. Podgląd mam przy przegrywaniu z tunera
pvr sat i to mnie zastanawia - ale chyba dlatego, że jest on podłączony do tv Hdmi, nagrywarka componentem- czy to ma jakieś znaczenie ?
 
Do góry