5090 - dziwne ustawienia Menu?

twi

New member
Witam,

coś ciekawego pokazało się na moim TV. Moja żona coś nacisnęła na pilocie (a może usiadła na nim ;-)) i na ekranie pojawiły się dwa szare pary (na górze i na dole) na tle normalnego programu TV. Na górnym pasie było napisane coś jak "ustawienia menu" (po angielsku oczywiście ale nie pamiętam dokładnie słowa) a na dolnym była możliwość przestawiania (przy pomocy strzałek lewo-prawo) wartości BPS - od 1200 do 38500. Nie dało się na nic innego przełączyć - tylko prawo-lewo. Normalne funkcje pilota nie działały. Pytałem żony jak to zrobiła ale nie miała pojęcia. Wyszedłem z tego przez naciśnięcie X.

Pasy te były zupełnie inne niż format normalnego Menu.

Czy ktoś z Was wie co to było?
Pozdrawiam
 

twi

New member
dzięki, już szukam...

... przeszukałem i nic ciekawego nie znalazłem poza tym, że jest to funkcja, która w G8 pojawia się w menu serwisowym.

Więc ciekawostka do sprawdzenia - w G9 aby wejść do menu serwisowego koniecznie trzeba mieć specjalnego pilota. Skoro ja mam tylko zwykłego pilota a moja żona dała radę ... i jakoś tam weszła, tzn., że jest inna możliwość wejścia w G9 do menu serwisowego. Mam nadzieję, że ktoś to w końcu odkryje - na moją żonę chyba nie mogę liczyć;) - oczywiście w tej kwestii
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
To nie jest menu serwisowe, w 8G menu serwisowe to coś innego niż te ustawienia bps i inaczej się wchodzi do każdego z tych ustawień.

Pozdrawiam,
 
Do góry