PDP-LX6090 czy PDP-LX608D czy PDP-LX6080D czy moze 50cali jednak?

k0gi

New member
Wlasnie zabieram sie za wykanczanie mojego nowego mieszkania i jestem na etapie projektowania zestawu AudioVideo, w sumie wszystko juz mam wybrane ale nęka mnie jeszcze Telewizor.

Aktualnie uzywam pioneera 436 ale ze w nowym mieszkaniu pomieszczenie jest duuuuzo wieksze mysle czy ma sens aktualnie zmiania TV na nowszego pionieera 50 albo 60 cali, (napewno zostaje przy pionieerze jesli zmienie ;))

i teraz moja wątpliwośc, czy zmieniac w ogole TV na ta chwile czy zostac przy starym 43calownym TV i czekac na jakies nowe technologie? czy zmienic na 50 cali KURO za okolo 9 tys czy jednak warto wydac ponad 20tys na 60 cali, czy nawet 30 tys za wersje 60cali FullHD i czy takie TV starczy mi na kilka dobrych latek?

jakie sa roznice miedzy 60cali KURO fullHD a tym z filtrem kolorów 'Direct Colour Filter 3+' a zwyklym i czy warto ca to doplacac czy jednak wziac wersję standard ;)


do tego TV montuję amplituner Denon AVR-4308 + blizej jeszcze nie okreslony naped BluRay ;) i prawdopodobnie zestaw BOSE AC15


prosze o porady i info co zrobic z TV czy zmieniac, jesli tak to na co i czy warto zmieniac 43cale na 50 czy 60 za wieksze juz pieniadze czy ewentualnie czekac na jakies nowosci ? ;)
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Czy warto zmieniać to sobie sam musisz odpowiedzieć.
To są Twoje pieniądze i Ty będziesz nimi płacił.

Czy lepiej 50" za 9K czy 60" za 20 czy 30K?
Oczywiście, że lepiej wiekszy i nowszy - jak masz kasę to kupuj.

Odpowiedz sobie na ile starczył Ci obecny telewizor bo pewnie też był topowy jak go kupowałeś - tutaj będzie podobnie.

Pozdrawiam,
 
Do góry