PDP-427xd za 3099pln

bumbum

New member
Błagam pomóżcie mi w wyborze.
Miałem zamiar kupic plazmę 50cali do pokoju 30m/kw,odległość oglądania to 3.5m,jednak znalazłem w jednym ze sklepów wyprzedarz Pioneera PDP-427xd za 3099pln.Zaraz wszedłem na ceneo by sprawdzic a tam ceny powyzej 9tys.
Pod kartką aktualnej ceny wysunąłem starą cenę 7999pln.
Pytam sprzedawcy gdzie jest haczyk a on ze dostali o górty przykaz aby stary model który stoi na wystawie sprzedać i ot tyle.
Nie wiem teraz czy brać 42 cale ale od dobrej firmy za rewelacyjną cenę czy 50 cali panasonica za ponad 4tys?
Gdzie moze byc haczyk w tej cenie i jak przetestować go w sklepie?
 

bobik007

New member
Bez reklam
musisz się liczyć z tym, że dostaniesz właśnie ten tv z wystawy, który gra tam niewiadomo jak długo, ostatnio byłem w Euro gdzie pracuje znajomy i stał model 507, w cenie 4900, znajomy powiedział że tv stoi już długoooo dlatego taka cena, a tak poza tym to przy standardowych ustawieniach zjadał wszystko co było dookoła niego...stary grat :-D
 

marcins737

New member
poszukaj na forum jak wejść w menu serwisowe , sprawdź ile przepracował godzin , obejrzyj obudowę i ekran pod kątem rys , sprawdź czy nie myli ekranu jakąś chemią po której zostałyby ślady , dowiedz się o warunki gwarancji - w sumie jakbyś kupił to najlepiej żeby się rozleciał i wymieniliby na gwarancji na nowy ;)

sam kupowałem kiedyś 436xde który był ekranem w salonie audio w sali do odsłuchu kolumn , miał przepracowane mniej niż 300h a rysy na czarnej ramce były znikome (od ściereczki)
 
Do góry