Pioneer z marketu (?)

adams48

New member
Witam,
poszukuję plazmy 42 cale. Po lekturze forum już wiem wszystko :) o LG, Panasonicu, Samsungu i... Kuro. Właściwie uznałem, że Pioneer jest za drogi, a tu dziś spotkałem w markecie model 4280XA, z wystawy (podobno stał miesiąc włączony 14h/dziennie) za 3900 !! Ostatni egzemplarz. Normalna gwarancja itd. Nie widać żadnych usterek mechanicznych, ekran też gra normalnie. Poprosiłem o rezerwację do jutra (raty).

I tu moje pytanie do znawców - czym ryzykuję kupując model z wystawy? Sam wiem tylko o tym, że mogło się wypalić logo, czego nie widzę na pierwszy rzut oka (a chodził na filmach z DVD, więc ryzyko niewielkie).

Pozdrawiam
Piotr
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
adams48 napisał:
Witam,
poszukuję plazmy 42 cale. Po lekturze forum już wiem wszystko :) o LG, Panasonicu, Samsungu i... Kuro. Właściwie uznałem, że Pioneer jest za drogi, a tu dziś spotkałem w markecie model 4280XA, z wystawy (podobno stał miesiąc włączony 14h/dziennie) za 3900 !! Ostatni egzemplarz. Normalna gwarancja itd. Nie widać żadnych usterek mechanicznych, ekran też gra normalnie. Poprosiłem o rezerwację do jutra (raty).

I tu moje pytanie do znawców - czym ryzykuję kupując model z wystawy? Sam wiem tylko o tym, że mogło się wypalić logo, czego nie widzę na pierwszy rzut oka (a chodził na filmach z DVD, więc ryzyko niewielkie).

Pozdrawiam
Piotr

witam
a w jakim markecie, bo ja widze juz od ładnych 5-ciu m-cy plazme pioneera w tym samym miejscu stojaca w niskiej cenie w euro rtv agd w Manufakturze w Lodzi, tez w podobnej cenie, hehe
poszukaj na forum, jak wejsc w menu serwisowe i sprawdzic faktyczna ilosc przepracowanych godzin
pozdrawiam
 

kavoo

New member
Jesli chodzil na filmach DVD, to jest pewne prawdopodobienstwo, ze cos tam sie jednak wypalilo. Sprawdz dokladnie czy nie ma degradacji zwiazanej z wyswietlaniem obrazu w letterboxie (w przypadku filmow z obrazem o proporcjach "bardziej panoramicznych" niz 16:9, czyli 2.20:1, 2.35:1 czy 2.40:1).
 

adams48

New member
Dzięki za pomoc. Kupiłem i jestem bardzo zadowolony. Swoją drogą ma na liczniku 1600 godzin czyli kilka miesięcy a nie jeden, jak informował sprzedawca. Ale i tak jest super. Na początek napotkałem problem z brakiem dźwieku na niektórych kanałach, tych raczej mono chyba (jest tylko szum). No ale poszperam jak to poprawić, bo zakładam, że to nie usterka.

Jeszcze raz dzięki, dużo się nauczyłem z tego forum.

Pozdrawiam
Piotr
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
1600 godzin to jest ponad dwa miesiące ciągłej pracy przez 24h na dobę lub ze 4 miechy przy tych niby 14 godzinach na dobę.
Mogłeś przy tym cwaniaczku sprawdzić licznik w menu serwisowym.

No ale grunt, że jesteś zadowolony :eek:k:

Gratuluję zakupu i pozdrawiam,
 
Do góry