przesiadka z LGPX5R na Pionka

Fixxxer

New member
ano właśnie jak wyżej. PO wstępnych ustaleniach z serwisem LG niebawem dostane zwrot kosztów za moją PX5. Niestety widać problem z migoczącym panelem jest póki co nie do rozwiązania.

Tak czy inaczej dziś wybór jest raczej prosty. Czemu raczej. Raz wydałem już kupe pieniedzy na tv i tym razem che być ostrożniejszy. Planuje model 4080 xa. Z tego co wiem to odmiany tego tv różnią sie jakimiś tunerami które podobno są nie do wykorzystania w Polsce zatem raczej xa. Zastanawiam sie czy jest coś w tym tv co może zasiać pewne ale w decycji jego zakupu. Czy może jednak warto dołożyć pare złotych i wziąć tę bogatszą wersje. (zastanawiam sie jeszcze nad modelem 5080). No i na koniec co z tymi głośnikami do tego tv?? są czy nie ?? Opisy sugerują ze są.

Dzięki z góry za rozwianie moich wątpliwości
 

asoz

New member
4280 od 428 różnią się kilkoma szczegułami, ale jeśli zależy Ci na tym aby zapłacić jak najmniej, to bierz 4280xa nie będziesz żałował, że nie wziąłeś 428xd. Porównanie masz tu

Wersje 42 mają głośniki w "standardzie". W wersji 50 calowej za taki luksus musisz płacić:D

A co do rozmiaru, to zależy od sygnału i odległości. Jeśli miałbyś telewizję cyfrową i ponad 3 metry to brałbym większy. Na kanałach HD będzie opad szczęki.
 

Fixxxer

New member
są jakieś "firmowe" głośniki do tej 50 ??? myśle nad nim poważnie bo mam około 4 metrów do ekranu a pamietam jak wstawiłem px5 to tylko przez tydzień wydawała sie ogromna, potem sukcesywnie malała :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Masta_J

Active member
Bez reklam
4 metry? Po tygodniu 50" będzie małe ;)

Głośniki firmowe oczywiście są, coś 500-600 PLN za oba - mówię o bocznych bo dolny to straszy brzydal :)

Pozdrawiam,
 

Fixxxer

New member
tylko boczne lubie jak tv jest szeroki, m.in. dlatego wczesniej kupiłem px5;)

masz moze jakąś linke do tych głośników ?? nawet w oko mi to nie wpadło
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry