Pioneer 5090 i Nbox

Majonez44

New member
Po prawie czteromiesiecznym oczekiwaniu na panasa 50 PY800 dalem sobie spokoj i kupilem Pionka 5090.Cudny telewizor warty chyba tej roznicy w cenie.
Podlaczylem go z Fergusonem 8900 HD poprzez wejscie Hdmi i jest wszystko Ok.Mam tez Nboxa ktorego tez podlaczylem przez hdmi ale nie mam sygnalu.Jak polaczylem poprzez euro to chodzi.Moze mi ktos cos podpowie co mam ustawic.Probowalem roznych opcji w menu ale nic to nie dalo.TV mam dopiero 3 dni.Czytalem kiedys na forum sat.ze Nbox ma klopoty z podlaczeniem go przez hdmi.Ale moze mozna cos z tym zrobic.Pozdrawiam wszystkich Fanow Pionka.Majonez44.
 

bozydar

New member
Udało się?

Czy ktoś może potwierdzić działanie n-ki po HDMI w HD i VOD? Czy działa w trybie HDMI, DVI czy w ogóle?

Jak to się miało z poprzednią generacją (LX-508, LX-5080, LX-608, LX-6080)? Nie sądzę, aby zmieniali klucze albo samą implementację HDMI od tego czasu....
 

pspot

Member
Z Pionkiem G8 N-ka działa mi bez zarzutu i nie widziałem na forum nki, żeby ktoś miał problemy z podłączeniem Pionka. W pionierze są dość dziwnie rozwiązane udostepniania HDMI - może tu jest problem - generalnie trzeba uaktywniac każde HDMI bo w przeciwnym przypadku działa SCART. Może tu jest problem.
 

Majonez44

New member
Re

Dzieki za pomoc.Juz doszedlem N-ka chodzi po Hdmi.Trzeba bylo tylko przytrzymac przycisk Res na przednim panelu n-ki.mialem opcje SD 2 a wybralem SD 3 i hdmi sie uaktywnilo.Pozdrawiam.Majonez 44
 

misiaczekmarek

Member
Bez reklam
@majonez44

wybierz przyciskiem res na panelu nie sd3 a 1080 lub 720 - to są tryby hd. ja osobiście wybrałem 1080 (eurosport hd nadaje właśnie w teraz w tej rozdzielczości)
 
Do góry