Pioneer KURO KRP-500A i KRP-600A telewizory plazmowe 9 generacji

k42loo

New member
Pioneer podał nieco szczegółów odnośnie nowej linii telewizorów plazmowych tzw. dziewiątej generacji. Telewizor plazmowy KRP-500A i KRP-600A będą dostępne w sprzedaży we wrześniu w cenach: model 50 calowy 3999$ natomiast model 60 calowy w cenie 6899$.
Cechą charakterystyczną nowych produktów będzie zewnętrzny procesor multimedialny KRP-M01, którego zastosowanie pozwoliło konstruktorom zaproponować klientom bardzo cienkie panele wizyjne. Grubość najnowszych plazm nie będzie większa niż 64mm (seria aktualna z wbudowanym tunerem TV ma grubość 93 mm). Procesor multimedialny KRP-M01, oferuje cztery wejścia HDMI, tuner satelitarny współpracujący z DiSEqC 1.0 i posiadający możliwość korzystania z pay TV, a także 2 sloty CI. Procesor wyposażony jest w łącze LAN co pozwala mu reprodukować znajdujące się w lokalnej sieci strumienie danych, wraz z WMDRM10, bezpośrednio na ekranie telewizora. Kolejnym przydanym łączem jest port USB.
Formaty akceptowane przez KRP-M01:
Video : WMV / MPEG1 / MPEG2-PS / MPEG2-TS / MPEG4-ASP / H.264
Video: WMV / MPEG1 / MPEG2 PS / MPEG2 TS / MPEG4-ASP / H.264
Audio : LPCM / MP3 / WMA / WAV / AAC / HE-AAC Audio: LPCM / MP3 / WMA / WAV / AAC / HE-AAC
Photo : JPEG / TIFF / PNG / BMP / GIF Photo: JPEG / TIFF / PNG / BMP / GIF
 

k42loo

New member
Pioneer zredukował ceny nowych odtwarzaczy Blu-ray Disc, które mają wejść na rynek jesienią. Zmianie uległy także terminy wprowadzenia urządzeń na rynek. Model BDP-LX71 miał być wprowadzony na rynek w listopadzie, a według najnowszych informacji pojawi się on na rynku już we wrześniu.
Aktualne ceny sugerowane odtwarzaczy Pioneer Blu-ray Disc:
BDP-LX71: 799 EUR
BDP-51FD: 499 EUR BDP-51FD: 499 EUR
BDP-LX08: 999 EUR BDP-LX08: 999 EUR
Wszystkie trzy modele będą zgodne z Profilem 1.1 i będą wypuszczały audio HD w formacie bitstream na łączu HDMI. Wszystkie będą także posiadały: korektor wizyjny, przetworniki audio D/A Wolfson WM8740, wewnętrzne dekodery Dolby TruHD / dts HD, wyjście zdekodowango sygnału 7.1, oraz odtwarzanie obrazu 1080p24.
W zimę wprowadzony będzie model BDP-LX91, który będzie zgodny z BD Live (Profil 2.0).
 

bogcze

New member
PDP-5090H czy KRP-500A?

Witam. Byłem już prawie zdecydowany na PDP-5090(H) a tu widzę coś nowego... Cieńszy, zewnętrzny tuner (co nie jest bez znaczenia bo chcę plazmę na ścianie powiesić więc mi masa kabli wystawać nie będzie) i chyba do tego parametry i wyposażenie też lepsze. Ktoś doradzi czy warto poczekać na KRP-500A???
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Małe sprostowanie, wg szczątkowych informacji jakie udało mi się otrzymać od Pioneer'a ma to być odchudzona wersja 5090h. Termin premiery nie jest znany.
 

asoz

New member
Czyli jeśli chodzi o jakość obrazu nic się nie zmieni. Czy obraz na LX5090 i LX5090H jest taki sam, czy H jest lepszy pod względem obrazu ?
 

zbig1972

New member
Odkryłem że na stronie pioneera nie ma mowy o KRP-500A, ale jest strona o KRP-500M. Są tam wszystkie parametry. Nie ma jeszcze fotki. Niestety nie moge wam podac linka, bo nie mam jeszcze 5 newsów na forum. To jest chyba ta nowość.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
w Polsce dostępne modele www.pioneer.pl

059_P1110585.JPG



098_P1110641.JPG



046_P1110554.JPG



037_P1110539.JPG
 

maniak00

New member
Ze względu na brak zainteresowania ze strony... musiałem trochę się nabiegać i po wielu testach moduł Aston współpracuje ze spliterem. Pozdrowienia dla tych którzy wiedzieli a podzielić się nie chcieli.:p
 
Do góry