Brak dźwięku

gilek1975

New member
Bez reklam
Nie wiem o co chodzi, kolega kupił 5080 XD i wszystko jest ok oprócz tego że nie ma głosu ! Podłączony jest do Philipsa cyfry+ i nie ma dźwięku, jak podłacze z tyłu głośniki to jest ok, ale inaczej nie ma głosu.
Wszedłem w menu i tam zaznaczyłem wyjście RGB (połaczone jest z tunerem poprze kabel profigold) i nie mam dźwięku.
Perosże koledzy o pomoc bo na tym Tv sie nie znam, a chce pomóc.
Zalezy mi też na czasie bo 1 lipca jadę na wakację, więc został mi jeden dzień.
Pozdrawiam
 

gilek1975

New member
Bez reklam
No nie wytrzymam, więc jaki model KURO (nie licząc serii LX) na w starndardzie głośniki??
PS.
Dobrze że mam Tosie :D .
Pozdrawiam
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Z poprzedniej serii tylko model 42". Obecne nie mają głośnika w standardzie. Wystarczyło zajrzeć do instrukcji.

ArtS :)
 

gilek1975

New member
Bez reklam
Niby tak, tylko jak kupowałem ZF to miałem wszystko :D, więc jak byłem po zakup 5080 to oczywiście obraz kazałem właczyć, ale o podstawę i bynajmniej o głośniki nie pytałem :(. Po przyjechaniu do domu wyciągamy TV a tu zonk.... nie ma podstawy (sprzedawca powiniem powiedzieć o tym, ja nie musze się przecież znać). Po paru telefonach podstawa przyszła na ich koszt.
Więc załaczamy a tu nie ma głosu. I ....... znowu zonk!!
A tak na marginesie. Wklepałem ustawienia wzięte stąd do tego Pioniera i wiecie co?...... MOJA ZF gra ładniej !!!!! he he.
Pozdrawiam wszystkich użytkowniaków Pioniera !
 

asoz

New member
gilek1975 napisał:
Wklepałem ustawienia wzięte stąd do tego Pioniera i wiecie co?...... MOJA ZF gra ładniej !!!!! he he.
Pozdrawiam wszystkich użytkowniaków Pioniera !

Jesteś chyba jedyną osobą, która nie została oczarowana Pioneer'em.

PS: Pioneer nawet na Blu ray wypada lepiej. Z jakiegoś powodu jest nr. 1 na świecie.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
KURO miażdży Tośkę na miazgę.

Poza tym ustawienia wzięte "stąd" są dobre dla sygnału stamtąd czyli z UK Freeview.

Pozdrawiam,
 
Do góry