PDP-508XD - pomocy

andromeda

New member
witam
przed miesiącem zakupiłem plazmę 508XD
wrażenia: za...biste
jest jeden problem, do tej pory nie mogę się doprosić ze sklepu Neonet w Zielonej Górze o polską instrukcję obsługi (dali mi narazie do 5080XD)
czy ktoś mi może pomóc?
DSV umywa ręce

pozdrawiam
 

m@rcin

Member
Tak sobie czytam ten post. Żenada.
Facet prosi o instrukcję, ma problem.
Czyżby nikt mu nie mógł pomóc?
Wszyscy zachwalają PDP, sam nawet mam chrapkę, ale to nie istotne. Napewno jest ktoś kto ma takowy model, nie będę wytykał palcami.
Po tygodniu odpowiedź z zapytaniem
Telewizor masz z polskiej dystrybucji?
Za tydzień pewnie znów ktoś mu odpowie ze współczuciem.
Panowie tak nie można!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Liptonosz

New member
Bez reklam
Niestety mam instrukcji do xd bo mam model xa ale jak masz pytania to pomogę, te modele są bardzo podobne więc jest szansa że rozwiążemy problem. Zawsze mogę coś zeskanować.

pozdro
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
No ja nie widzę problemu, jeśli nie ma instrukcji do TV po Polsku to może go zwrócić zgodnie z naszym prawem.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
m@rcin napisał:
Tak sobie czytam ten post. Żenada.
Facet prosi o instrukcję, ma problem.
Czyżby nikt mu nie mógł pomóc?
Wszyscy zachwalają PDP, sam nawet mam chrapkę, ale to nie istotne. Napewno jest ktoś kto ma takowy model, nie będę wytykał palcami.
Po tygodniu odpowiedź z zapytaniem
Telewizor masz z polskiej dystrybucji?
Za tydzień pewnie znów ktoś mu odpowie ze współczuciem.
Panowie tak nie można!

Co Ci nie pasuje?

Jeśli ma TV z polskiej dystrybucji to nawet DSV powinno pomóc.
Nie mówiąc już o tym, że psim obowiązkiem Neonetu jest mu takową instrukcję dostarczyć.

Jeśli z Ciebie taka matka teresa to kup taką instrukcję np. z DSV czy na Allegro i wyślij koledze albo chociaż skseruj...

Nikt przez 10 dni nie odpowiadał na posta i teraz się zbudziłeś?
Ja staram się pomóc jak mogę bo nie mam takowej instrukcji jakiej on poszukuje, mam tylko taką jaką kolega już ma.
TAK NIE MOŻNA!? ŻENADA?!

Pozdrawiam,
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

m@rcin

Member
NIC
Teraz wiem skąd masz taki licznik postów.
Czyżby odpowiadając nierzeczowo na posty innych userów? ;)

Po 1 Kolega napisał przecież że DSV umywa ręce.
Po 2 Matką Teresą nie wycieraj sobie (...)
Po 3 Właśnie to mnie zdziwiło że jak już ktoś odpisał po tylu dniach to i tak żadnego skutku to nie przyniosło.
Być może faktycznie nikt nie ma tego modelu albo nie potrzebna mu instrukcja w naszym języku. W takim razie zwracam honor.

I nie unoś się tak kolego. Po to jest forum żeby sobie nawzajem pomagać.
Piszesz wszakże o pomocy ale gdzie ona, GDZIE! :hmm:

EOT

Pozdrawiam
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Zapis prawny jest, w jakimś innym wątku ktoś nawet dokładnie cytował, zapis dotyczy sprzętu z oficjalnej dystrybucji.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
m@rcin napisał:
NIC
Teraz wiem skąd masz taki licznik postów.
Czyżby odpowiadając nierzeczowo na posty innych userów? ;)

Po 1 Kolega napisał przecież że DSV umywa ręce.
Po 2 Matką Teresą nie wycieraj sobie (...)
Po 3 Właśnie to mnie zdziwiło że jak już ktoś odpisał po tylu dniach to i tak żadnego skutku to nie przyniosło.
Być może faktycznie nikt nie ma tego modelu albo nie potrzebna mu instrukcja w naszym języku. W takim razie zwracam honor.

I nie unoś się tak kolego. Po to jest forum żeby sobie nawzajem pomagać.
Piszesz wszakże o pomocy ale gdzie ona, GDZIE! :hmm:

EOT

Pozdrawiam

Nie musisz pytać skąd mam tyle postów, możesz to po prostu sprawdzić.

Jeśli zadzwonisz do DSV i masz TV z polskiej dystrybucji to instrukcję od nich otrzymasz - mogła Ci się przecież zniszczyć czy cokolwiek stąd moje pytanie czy TV jest z krajowej dystrybucji.
Co do matki teresy to zapytam się: Bo co?
A skąd wiesz, że dla autora wątku to nie przyniosło żadnego skutku?
Może dało mu jakiś trop, który może nawet podjął?
Staram się pomóc jak potrafię a tu takie słowa - nieprzyjemne.

Pozdrawiam,
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Napisz oficjalne pismo do sklepu i do PIH - dostaniesz nawet przeprosiny. Instrukcja w języku polskim stanowi integralną część telewizora.
Żadnej łaski .
Oddzielna instrukcja kosztuje 100 zł .
 

andromeda

New member
Pdp-508xd

Witam ponownie
Wczoraj zadzwonili z Neonetu i odebrałem w końcu polską instrukcję, wprawdzie po 5 tygodniach, ale cóż plazma mi to wynagradza.
EURO 2008 w HD było super, teraz liga światowa: piłka po zbiciu potęznym atakiem Wlazłego jest cały czas widoczna i ostra. Szkoda tylko, że GP na żużlu nie nadają w HD, chociaż ostatnie w Cardiff było przynajmnie 16:9.
Na National Geografic HD też czasami się coś znajdzie ciekawego.
Filmu na HBO HD nie porażają jakością, ale już odtworzone z DVD - rewelacja. No i ta głęboka czerń... nazywają to chyba KURO.

Pozwolę nie zgodzić się z moim kolegą przedmówcą.
DSV naprawdę nie chciało mi pomóc. Po jednodniowej zwłoce zadzwoniła do mnie kobita i powiedziała, że Neonet nie ma tej plazmy z dystrybucji DSV, a że integralną cześcią instrukcji jest gwarancja DSV, więc nie mogą mi pomóc.
Tylko, że teraz mam już instrukcję a na ostatniej stronie jest karta gwarancyjna firmowana przez DSV - ktoś tu coś rozumie?

Mam pytanie z innej beczki. Mój PDP-508XD ma wbudowany cyfrowy tuner. Znalazłem parę kanałów polskich w tym TVP Historia - ale jest tylko głos (bez obrazu). pewnie ma to związek z MPEG 2/4.
Czy ktoś ma jakieś doswiadczenia z tym problemem? Czy jest szansa na oglądanie z plazmy Pioneera cyfrowych kanałów naziemnych?

pozdrawiam
 

mixer1975

New member
wieszak czy stojak?

Do Andromedy:
Super, że w końcu dostałeś instrukcję!
Jeśli powiesiłeś swoje Kuro to pochwal się jakiego "wieszaka" :D użyłeś?
Z tego co ja się orientuję to Kuro 8G obsługuje mpeg 2 jeżeli chodzi o obraz w poprawny sposób.
Też jestem z Zielonej Góry i wcześniej na stronach Emitela znalazłem info:
"Potwierdzamy uruchomienie przez TP EmiTel dwóch emisji DVB-T z obiektów RTCN Zielona Góra / Jemiołów i RTCN Żagań / Wichów pracujących w SFN w k. 45.
Skład programowy:
TVP 1
TVP 2
TVP INFO Gorzów
TVP HISTORIA
TVP KULTURA
TVP SPORT
TVP POLONIA
PR 1
PR 2
PR 3
Programy kompresowane są w MPEG-4 AVC / H.264, dźwięk AC-3 (Dolby Digital)"
Pytałem Kikiego na priva o to czy nowa seria 9G obsługuje MPEG-4 AVC / H.264 ale nie może tego sprawdzić z powodu braku zasięgu DVB-T w jego okolicach.
Jakiej antenki używasz do kanałów cyfrowych? Kupowałeś coś lepszego kierunkowego czy stary poczciwy DIPOL?
pozdrawiam
 

andromeda

New member
Witam
Co do anteny to nie za bardzo się znam, ale to ta same, które odbierają TVP1,2,3, TV4, Polsat - instalował mi je Wójek.
W każdym bądź razie głos jest a nie ma obrazu - więc anteny chyba dobre.
Może trzeba coś włozyć do gniazda IC, bo chyba problem jest z MPEG 2/4.
Da się to jakoś rozwiązać?
pozdrawiam
 

mixer1975

New member
wieszak i mpeg4

Ponawiam pytanie:
Jeśli powiesiłeś swoje Kuro to pochwal się jakiego "wieszaka" :grin: użyłeś?

Na tym forum znajdziesz wątek w plazmach Pioneer (na drugiej podstronie) pt.: "DVB-T MPEG-4 w 508XD"
Były próby ale nieudane :(
pozdrawiam

Do Admina: dlaczego nie mogę dodawać linków skoro mam już 5 wypowiedzi?
 
Ostatnia edycja:

andromeda

New member
Witam
Nie powiesiłem plazmy na ścianie, tylko stoi na podstawie PDK-TS29 (opcja - trzeba było dokupić).
Do powieszenia naścianie jest PDK-WM02 - można zobaczyć na stronie polskiej pioneera (nie mogę dodać linku)
pozdrawiam
 
Do góry