KURO 428xd vs. Panas 42PY800

Zyga

New member
Witam Pięknie...!!!
Mam ten sam cholerny dylemat. Chciałem już Kuro 428XD a tu nagle w/w Panas 42PY800. I drygnąłem. To jak z Dosią....jak dobra to po co przepłacać. A może ktoś potrafi mnie przekonać(lub wbić mi do głowy) że Panas mimo że nowe rozwiązania jest gorszy (lub lepszy ) od KURO.Proszę o poradę, czytam wszystko ale w tym momencie to mi się już mózg zapętlił.
Tak po ludzku... poradę życiową.

:grin: Zyga

Zyga please, KURO.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Zyga

New member
Ja sznuję firme Pioneer za wyroby ale dylemat pozostaje. Nowy Panas PY800 to już nie zabawka , to również sprzęt. Dlatego prubóję się poradzić , bo nie umiem wydać dużej kasy bezmyślnie, więc się pytam i radzę takich miłych forumowiczów jak Ty ...między innymy. Pozdro
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nie wiem jak wygląda jakość w PY 800 , bo jeszcze nie miałem . Ale właśnie dziś kilka godzin porównywaliśmy Panasonica PY 80 i 4280 XA Pioneera / stoją na Pstrowskiego obok siebie - zapraszam/ .
Pod każdym względem wygrywa Pioneer :
1. czerń
2. płynność
3. paleta barw
4. nasycenie kolorów
5. wyrazistość obrazu
6. dźwięk
7. kąty boczne
8. powłoka antyrefleksyjna

Róznica czerni w Sd i w Hd widoczna wyraźnie nawet w dzień.
Zdjęcia porównawcze właśnie będą robione jutro i w dzień i wieczorem.
 

Zyga

New member
Witam...
A może kolega KIKI mógłby już coś podpowiedzieć w sprawie porównania PY800 do PY85 i PY800 do KURO 428xd. Widzę że są w sklepie u Kiki już PY800. Myślę że wielu z Nas czeka na jakieś życzliwe podpowiedzi .A liczymy szczególnie na fachową brać. Może czas pozwoli na taki teścik więc dalej czekamy. Ale zakup już powoli się zbliża.....POZDRO :roll:
 

Foxxx24

New member
Przyłączam się do zainteresowanych porównaniem Panasonica PY800 oraz Pioneera 428XA:)
Chcę kupic Panasa,ale jestem bardzo ciekawy jak wypadnie w porównaniu pod każdym względem:)

U mnie oba modele kosztują odpowiednio 6120zł i 7299zł:)


Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na test porównawczy:)
 
Do góry