Pioneer 5080XA a konsole XBOx360 PS3

lukaswars

New member
Witam

mam pytanie zwłaszcza do użytkowników plazmy Pioneera 5080XA ,
czy ktoś z Was uzytkuje ten odbiornik także do gier na konsoli XBOX 360 ( po komponecie -starsza wersja kosoli ) oraz PS3 ( po Hdmi )?
czy mieliście jakiekolwiek problemy z ustawieniami pod konsole i samymi obrazami jakie sa podczas gdy generowane ?

pytam sie gdyż najprawdpodobniej po kilku tygodniach poszukiwań zdecyduje sie na ten model z uwagi na w miarę przystepna cenę,
Rozważam też model wchodzący Panasonica TH 50PY800P, głownie pod kontem ogladania meczów piłki noznej z Nki , gier konsolowych i ew. ogladania filmów z PS3 na BR
bede wdzięczny za info na powyzszy temat,

pozdrawiam

R
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ja mam i plazmę i Xboxa. I powiem jedynie to , o ile masz czas na granie - to masz radość w każdej chwili.
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
Temat już był wałkowany przezemnie. Przed zakupem tv mocno rozważałem zakup kuro vs lcd bo też lubie pograć. Mam ps3 i xbox360 i na obu konsolach obraz jest kozak! Kuro ma fajna opcję która wyostrza krawędzie co mi się przydaje przy konsoli. Skoro ja się przekonałem to myślę że i Ty się przekonasz :)
 

lukaswars

New member
Cześć,
Od soboty jestem szczesliwym posiadaczem Pionka 5080XA, oczywiście podłaczyłem do niego tez Xbox360 poprzez input5 ( tak jak jest w opisie ) ,
jednak z konsola mam pewien problem , zaraz przy samej konsoli kabelek wyjśćiowy wyjściowy ma przełącznik ( na rodzaj telewizora TV oraz HDTV ) i o ile włączik ustawiony jest w pozycji TV ( przeznaczony dla zwykłych TV ), tak też odbiera sygnał na nowym Pionku ( ale w rozdzielczości 480 ) ale jak tylko przełaczymy na HDTV obrazu nie ma , poprostu słysze tylko dźwięk logowania sie konsoli ,a wizji nie ma, w czym leży problem ??
( dodam ze jak przełaczę w ustawieniach konsoli na kablu włącznik na pozycję HDTV to obraz ginie, czyli nie mogą wówczas zmienić rozdzielczości ( bo fizycznie nie ma obrazu ) ,a znowu gdy przełączę w konsoli na kablu na znacznik TV i poźniej chcę zmienić rozdzielczość w samych ustawieniach konsoli - nie można zmienić rozdzielczości z 480 na 720 i 1080 i lub 1080p ( bo wiadomo że wówczas kabel wyjsciowy ustwiony musi w pozycji HDTV )
Pytanie wiec mam takie czy trzeba jeszcze gdzieś zmienić jakies ustawienia w samym Pionku 5080 XA ??
pozdrawiam
R
 

lukaswars

New member
sprawa sie wyjaśniła kolega Liptonosz pomógł mi już we wspomnianym problemie , trzeba było zmienic tylko podłaczenie z input 5 n a 2 i przestawić wyjscie 2 na komponent i rzeczywiście gry...powalają !!!

pozdrowienia dla wszystkich funów Pionków i nie tylko
 
Do góry