Pioneer PDP LX 6090 - plazma full Hd

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
p1070440mn2.jpg


p1070607mo6.jpg


testy jutro.
 
Ostatnia edycja:

jtd

New member
Bez reklam
Chcialbym zebyscie sprawdzili czy w 6090:
1.wyeliminowano buczenie/bzyczenie transformatora?
2.polepszono powloke antyrefleksyjna w stosunku do 8g?
3.zwiekszono badz nie poziom jasnosci panelu w stosunku do 8g?
4.jak spisuje sie nowy czujnik swiatla, czy widac jego dzialanie?
 

pomidor7

New member
KIKI skoro nowe modele mają pokazać się niebawem może już znacie ceny na modele lx5090/6090 no i czy ceny modeli full HD 8G ulegną zmianie skoro pojawia się 9G?
 

asoz

New member
Ja bym chciał zobaczyć 8 i 9G obok siebie. A kiedy 5090 z literką H na końcu?
Co do testu. Chyba już czas abym stał się niebieski:eek:k:
 

Jacklon

New member
Może to troszkę śmiesznie zabrzmi, ale ja poproszę o odniesienie się do serii 800 Panasonica (TH-50PY800P). No i czas zabarwić nick ;)
 

Deimos

Banned
I znowu ta świecąca i połyskująca ramka i do tego pobór 0,5kWh, no to przy mojej żonie 18/24 oglądanie - komornik zawitałby bardzo szybko.
 

Darek30

New member
Podpisuję się pod prośbą Jacklona - prosimy o porównanie z TH-50PY800P.
Dla mnie nie brzmi to śmiesznie - ja właśnie rozważam jeden z tych dwóch modeli.
 

AreckiW

New member
pomarzyć można, ale mi się marzy test nowego Pionka LX5090 równolegle z Panasonickiem 50PY800, Pionkiem LX5080D, Toshibą 52Z3030 lub 52ZF355.

Pozdrowienia
 

Jacklon

New member
Widzę Arecki, że wyczerpałeś moje marzenia testowe. Takie porównanie dałoby wg. mnie realne w kontekście naszych warunków (sygnał SD z platform cyfrowych) porównanie co jest z współczesnych technologii optymalnym wyborem. Oczywiście kwestia ceny jest już do samodzielnej interpretacji. Ja co prawda rozważałem PDP-5080XA vs TH-50PY800P bo wyżej (seria 9 Kuro) to czuję, że mój portfel nie wytrzyma ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Cena i na 50" i na 60 " full Hd będzie lepsza niż w Europie. Cena detaliczna jest niższa o 10000 zł na model 60" - LX 6090 .
Model 6090 jest już w sprzedaży - dla członków niebieskich w specjalnej cenie.
Model 5090 ma być za 3 tygodnie .
Modele "cienkie" z tunerem zewnętrznym od września ale będą sporo droższe z uwagi na wyposażenie .
Porównania z Py 800 - oczywiście jak tylko będą dostępne.
Z Toshibą ZF 355 porównamy. Porównanie z modelami 8 mej generacji też nie ma problemu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
dokładnie
Cena na 6080 była 31999 zł - a na 6090 jest 21799 zł / mowa o cenie detalicznej/ .
 

bobik007

New member
Bez reklam
kiki,a masz jakieś wieści na temat cen lx5090??bo w anglii widzę,że można kupić za 2500 funtów.ciekawe czy u nas jest szansa na taką cenę...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
U nas cena bedzie niższa i to dużo - /dla niebieskich/ . Modele Pioneera 5090 wjeżdżają za dwa dni,a modele 6090 już są .
 
Do góry