Czy istnieje coś lepszego od Kuro?

cloudior

New member
Witam!

Czy udalo Wam sie znalezc TV ktory swieciloby lepiej (ze zrodlem DVD/ Blu-ray) od 4280XA/XD/428XD ?
Po przewertowaniu calego forum nie udalo mi sie znalezc jednoznaczej odpowiedzi.

Chetnie poczytalbym o Waszym doswiadczeniach z 40-42 TV LCD/plasma na tle Kuro.

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

-AS-

New member
Witam,
podchwytliwe pytanie, a odpowiedzi pewnie tyle, ile ludzi. Ciężko jest odpowiedzieć jednoznacznie. Jak odpowiem, że 'nie', to zostanę posądzony o 'chwalenie tego co mam' (jako własciciel Kuro). Polecam porozglądać się, ocenić na własne oczy i nie sugerować się zbytnio zdaniem innych. Prezentacja wybranych modeli, u siebie w domu, powinna rozwiać wszelkie wątpliwości.

Pozdrawiam
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Nie powiedzą zagorzali zwolenicy LCD, to pewne. Wśród zwolenników plazm osób takich nie znajdziesz zbyt wiele. Kuro jest powszechnie uważany za najlepszy telewizor plazmowy na rynku.

Żeby nie być posądzonym o stronniczość powiem, że świadomie podjąłem wczoraj niełatwą decyzję i zrezygnowałem z Pioneera na rzecz ładnego i przyzwoicie grającego Samsunga PS42A451. Tak więc koniec poszukiwań i rozterek. Przynajmniej na jakiś czas.

ArtS :)
 

-AS-

New member
;)
ArtS007 napisał:
podjąłem wczoraj niełatwą decyzję i zrezygnowałem z Pioneera na rzecz ładnego i przyzwoicie grającego Samsunga PS42A451

ArtS, gratuluje i mam nadzieję, że będziesz zadowolony. Przynajmniej proces decyzji i zastanawiania się masz już za sobą :eek:k:

Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo radości z nowego nabytku
 

wlodek1956

New member
co leprze od ..

Witam :mrgreen: pozwolę sobie na małą opinię : kuro O.K. ale mnie równie interesowała ekspozycja obrazu z " własnego udoju " i 2 tygle temu padł wybór na soniego 40X3000 :grin: bo : po kalibracji obraz baaardzo mi się podobał oraz ma full HD co jak się okazało wbrew obiegowym opiniom ma znaczenie a kuro Full HD kosztuje ... :( i musi być 50 > cali i to tyle .Pozdro wlodek.:cool:
 

asoz

New member
Coż myśle że testy które podesłał Kiki wyjaśniają dużo.
Wg. większości ( boję się powiedzieć wszystkich ) testów Kuro jest najlepszym telewizorem na rynku. Ale najlepiej przeprowadzić takie testy samemu, najlepiej we własnym domku. :eek:k:
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Dziękuję koledzy. Na razie jestem zadowolony z nowego Sama. Na więcej wrażeń zapraszam za jakiś czas do działu Samsunga. :)

ArtS :)
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Nie obiecuję, że będę pamiętał, ale postaram się. No już kończę na temat Sama, gdyż to podforum szacownego Pioneera. :)

ArtS :)
 
Do góry