transportowanie PDP-5080

A_ndy

New member
Witam,

W końcu nazbierałem kasy i jutro odbieram moje KURO :D
Mam jednak problem, do mojego kombi wchodzi... ale na płasko. W sklepie poinformowali mnie, że na krótkiej trasie (15 km) nic mu się nie stanie :confused:
Mam więc pytanko, czy rzeczywiście jechać z nim na "płasko" z ekranem do góry, czy kombinować transport "specjaly"?

Pozdrawiam, A_ndy
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Długość trasy nie ma nic do znaczenia, raczej jej jakość ;) może choć na ukos się straj, pion by był idealny.......
 

-AS-

New member
WItam,
zalecane jest przewożenie plazm pionowo. Ekran może pęknąć pod naporem własnego ciężaru, jak wjedziesz na jakiś wybój. Pudełka od Pioneer'a są zaprojektowane w taki sposób, że dół jest usztywniony. Boki i góra nie są praktycznie w ogóle zabezpieczone.

Możesz spróbować, ale domyślam się, że jakby coś się stało z TV (czego oczywiście Ci nie życzę), gwarancja tego nie obejmie i zostaniesz z zepsutym TV. Lepiej nie ryzykować moim zdaniem. Z kolei dużo osób przewoziło poziomo i nic się nie stało, pytanie tylko czy warto ryzykować.

Pozdrawiam
 

RheeTCT

New member
No pewnie,że długośc nie ma nic do rzeczy-wystarczy jedna wredna dziura i....Czytałem,że ludzie wozili nawet kilkaset km i nic się nie stało.Sam chyba bym nie zaryzykował,chociaż będąc b.ostrożnym-i na niedługiej trasie(kilka km) bez dziur i wybojów?Z drugiej strony wynajęcie transportu to nie jest wielki koszt w stosunku do ceny sprzętu.
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Ciekawz patencik pojawi sie w czesci o Panasonicu, mianowicie odciecie gornej czesci kartonu co moze dac nawet do 10cm zyskania w wysokosci kartonu i moze sie wtedy zmiescic ;)
 

A_ndy

New member
...

Witam,

Wielkie dzięki za przestrogi. Po waszych postach od razu wykonałem parę telefonów i znalazł się uczynny kolega z busem. Nie popełnię więc tej głupoty i wiozę pionowo. Jeszcze raz wielkie dzięki, rzeczywiście trzeba minimalizować ryzyko jeśli mamy taką możliwość :cool: .

Pozdrawiam, A_ndy
 
Do góry