docieranie plazmy Pionieera

lala33

New member
Witam.Czy ktos cos wie na temat docierania plazmy Pionieera 8 generacji,podobno potrzeba aż 100 godzin aby plazma odpowiednio sie dotarła aby panel osiągnął odpowiednią ostrosć (prawda czy bajer) ?;)
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Nie potrzebują brzmi dla mnie trochę, jak mantra. Ja tylko stwierdzam (i będę się przy tym niezmiennie upierał), że nic nikomu nie zaszkodzi, jak ją sobie podociera.

ArtS :)
 

mass85

New member
Pytanie, jakie ustawienia mozna nazwac ustawieniami "docierajacymi"? Z tego co pamietam, a co wyczytalem na jakims anglojezycznym forum, to Enhance mode powinno byc ustawione na wartosc domyslna-srodkowa, czyli 2. Jest to opcja odpowiadajaca za uwydatnianie krawedzi, czyli po prostu poprawe ostrosci obrazu.

Ja sobie zredukowalem jasnosc i kontrast wzgledem standardowych ustawien i uwazam, ze teraz obraz wyglada lepiej, przyjemniej sie go oglada. Kolory sa bardziej naturalne, zatem nie zamierzam wracac do ustawien standardowych nie mowiac juz o dynamicznych - obraz tak daje po oczach, ze nie da rady tego wytrzymac...
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Myślę, że mógłbym się z Tobą zgodzić. Ja również lubię raczej stonowany obraz. Wszelakie ustawienia dynamiczne są dobre na krótką metę. Ale to oczywiście subiektywne odczucie.

ArtS :)
 
Do góry