Pdp-4270xa

radas

New member
własnie zamówiłem ten model plazmy mam nadzieje że niebede żałował gdyż miałem kupić samsunga c lub q a po namysle trochu dołożyłem i kupuje pionka. niestety na 8 generacje juz niestarczyło :(
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
zależy ile dałeś ?
Bo Kuro plazmy Pioneera właśnie staniały ponad 30 % .
Więc raczej różnice nie będą duże.
I pamiętaj w poprzedniej generacji o docieraniu obrazu. W ósmej generacji tego problemu nie ma.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
cena extra - docieranie plazm Pioneera masz szeroko opisane w wątkach - wciśnij szukaj.
 

Rodrik_AR

New member
Miałem przez 3 miesiące Pionerra 4270XA. Sprzedałem go bo już po kilku dniach użytkowania stwierdziłem, że 42” to do moich warunków oglądania zbyt mały format.
Obecnie ma 508XD ale poprzednika po katem jakości obrazu wspominam bardzo dobrze. Przez te 3 miesiące stosowałem ustawienia „docierania” zaczerpnięte z forum:
http://www.hdtv.com.pl/forum/showpost.php?p=81600&postcount=129
Polecam Ci ich zastosowanie bo ani mi ani następnemu (mam z nim kontakt) właścicielowi nic się nie wypaliło.
Pozdrawiam.
 

wader11

New member
Plazmy PDP-4270XA są w Makro po 4290 brutto :)

dla zainteresowanych. WIdzialem jak graly naprawde dobry obraz :) na pewno lepiej niz Samsung i Philips plazma wiszące obok :) .Pozdrawiam
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Remigiusz, masz rację, ale to z powodu dzisiejszej spamerskiej wypowiedzi w tym wątku, którą usunąłem. Z rozpędu zaś dopisałem moją opinię, nie zwracając uwagi na datę poprzedniej wypowiedzi. Ale wtopa. :(

ArtS :)
 

remigiusz

Member
mój post absolutnie nie był złośliwoscią ,nie raz zdarza nam się coś przegapić , a jeśli to nic poważnego, mamy z czego się pośmiać, pozdrawiam
 
Do góry