Pioneer PDP4280XA

Witam wszystkich - ja jestem za opcje i mam taki zamiar Pioneer PDP4280XA oczywiscie na raty etc....Ale nie wtym rzecz jak czytam na forum czy plazma czu LCD to na pewno nie jestem pierwszy im wiecej czytam tym mniej wiem , oczywiscie jestem typem ogladacza a nie technika co on tam ma etc.. Ma grac i pokazywac sie z jak najlepszej strony oczywiscie po indywidualnym zestrojeniu,ustawieniach itd..Spedzilem pare dni na roznych salonach TV, marketach TV i zdecydowalem sie na tego wlasnie ( jeszcze nie kupilem !!). Moze ktos ma cos do powiedzenia , zastrzezenia etc..lub tez polecenia w/w modelu chetnie wezme pod uwage bo jednak jak ktos inaczej to widzi i podpowie co nie co, - bede wdzieczny . Pozdrawiam KAS
 

panedi

New member
Witam
Mialem ten sam "problem" jakis miesiac temu. W koncu zdecudowalem sie wlasnie na ten model. Na liczniku mam juz ponad 300 godz i jestem jeszcze bardziej zadowolony z mojego KURO niz w momencie zakupu. Polecam ten model tylko przy zakupie sprawdz czy model pochodzi od DSV gdyz tylko wtedy bedziesz mial gwarancje.
pozdro
 
Pioneer PDP 4280XA

robcio napisał:
Kupuj kupuj - nie zawiedziesz się :)
No wielkie dzieki za podpowiedz a tak na marginesie to tez jest KURO sorry ze pytam ale tak buszujac po stronach doczytalem sie , chodzi mi o to czy ten model konkretnie sorry jeszcze raz widocznie cisnienie rosnie i stad te emocje i pytanie. Dzieki Ci Robert , zreszta wszystkim co odpowiedzieli wielkie dzieki. KAS
 
panedi napisał:
Witam
Mialem ten sam "problem" jakis miesiac temu. W koncu zdecudowalem sie wlasnie na ten model. Na liczniku mam juz ponad 300 godz i jestem jeszcze bardziej zadowolony z mojego KURO niz w momencie zakupu. Polecam ten model tylko przy zakupie sprawdz czy model pochodzi od DSV gdyz tylko wtedy bedziesz mial gwarancje.
pozdro
Tak dzieki za porady prawie juz sie ciesze mam nadzieje ze KURO to faktycznie KURO ( Black). Dzieki
 

-AS-

New member
WItam,
4280xa to też jest Kuro. Polecam lekturę wątku dedykowanemu tej serii - LINK - jest dość długi, ale zawiera dużo przydatnych informacji.

@BitTornado,
tak jak odpisał ArtS007 (pozdrawiam), 8ma generacja paneli Pioneer'a (nazywana 'Kuro') posiada 100Hz, ustawienia ta niestety są nazwane 'Drive Mode'. Piszę 'niestety', bo wprowadza to dużo zamieszania i nawet część właścicieli tych paneli nie zdaje sobie sprawy z faktu, że TV te posiadają tryb 100Hz:

  • Drive mode 1 = 75Hz
  • Drive mode 2 = 100Hz
  • Drive mode 3 = 72Hz
Pozdrawiam
 
Do góry