Pioneer G9

asoz

New member
Wydaję się to już niemożliwe. Niedługo czerń będzie czerniejsza niż czarna.
Ja licze że pod koniec wakacji pojawi się seria z H na końcu.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
A możecie koledzy podać orintacyjne ceny obecnych odpowiedników (dla porównania). Myślę o tych brytyjskich i niemieckich.

ArtS :)
 

d.karolik

New member
StaniB napisał:
Potwierdzam,nowe modele 50-już od 3300 euro i maja wyjsc pod koniec czerwca.

Możesz podać źródło . Skąd takie informacje ?. Chętnie poczytam bo sam jestem zainteresowany.
Czy mam po prostu rozumieć że potwierdzasz to co napisał -AS- ?. Czy jakieś inne źródło ?.
 
Ostatnia edycja:

asoz

New member
Pinoeer LX5090 -3300Eur - to taka goła wersja coś jak dzisiaj XA
Pioneer LX5090H -3500Eur - to taki jak dziś LX508D.
60" są dużo droższe.
 

asoz

New member
tak wiadomo. Jakbym był lepszy z angielskiego to bym Ci powiedział dokładnie ale nie jestem. Po pierwsze wbódowane tunery (co się nie przydaje)
Po drugie

The KURO employs a unique automatic adjustment feature called Optimum Mode, perfectly synchronising sight and sound. This attribute simultaneously monitors the content and room light conditions, then seamlessly adjusts the picture and sound settings by even the slightest variation to provide an experience specially tailored to each type of programming.

właśnie tym. Przy czym PDP-LX5090 and PDP-LX6090 can adjust only picture setting:grin:
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
:)))

Z tego co ja rozumiem ma to polega na synchronizacji obrazu z dzwiękiem który ma by dopasowywany do nadawanego materiału i warunków panujących w pokoju. Seria bez H bedzie dopasowywała jedynie obraz.
Nie potrafie sobie tego wyobrazic ale brzmi imponujaco.
 

-AS-

New member
asoz napisał:
The KURO employs a unique automatic adjustment feature called Optimum Mode, perfectly synchronising sight and sound. This attribute simultaneously monitors the content and room light conditions, then seamlessly adjusts the picture and sound settings by even the slightest variation to provide an experience specially tailored to each type of programming

Kuro posiada unikalny automatyczny moduł ustawień pod nazwą 'Optimum Mode', które idealnie synchronizuje wizję i dźwięk. Ten moduł rónocześnie kontroluje zawartość (programową) oraz warunki oświetleniowe pomieszczenia, po czym płynnie dostosowuje ustawienia obrazu oraz dźwięku poprzez (nawet minimalną) zmianę ustawień, aby dostarczyć jak najlepsze doznania dostosowane do różnych źródeł sygnału.

(proszę wybaczyć ewentualne błędy - tłumaczyłem na szybko, z głowy)


Z różnic, które widać na stronie Pioneer'a (TUTAJ):

Model No. ......Screen Size ...Resolution ...Digital Tuner
PDP-LX5090 ....50 inch ..........1920X1080 ....SD Terrestrial
PDP-LX6090 ....60 inch ..........1920X1080 ....SD Terrestrial
PDP-LX5090H ..50 inch ..........1920X1080 ....SD/HD Terrestrial and Satellite
PDP-LX6090H ..60 inch ..........1920X1080 ....SD/HD Terrestrial and Satellite

Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ArtS007

New member
Bez reklam
Pozwoliłem sobie skorygować słowo "gładko" na "płynnie". Poza tym bardzo ładnie (gładko). :)

EDIT. Odwiedziłem właśnie stronę Pioneera i poczytałem tekst, na który zwraca uwagę AS. Wynika z niego, że nowe modele, to wyłącznie modele Full HD 1080p.

Z mojego punktu widzenia nowa seria znajdzie się poza kręgiem moich zainteresowań z powodu ceny. Trzeba będzie w miarę szybko podjąć decyzję w sprawie kupna Pioneera HD Ready z serii 8, gdyż nie sądzę aby była utrzymywana ich dalsza produkcja.

ArtS :)
 
Ostatnia edycja:

asoz

New member
Wiesz, nowa seria (najtańszy model) ma kosztować 3300EUR.
Czyli +/- 12.000. Pioneer 508XD na początku swojej "kadencji" kosztował 13.000 a teraz dostaniesz go za 9.500. Nowa seria też zejdzie poniżej 10.000.
To tylko kwestia czasu.
 

maniekk

New member
Powiem więcej. Jeśli ten nowy pioneer będzie full hd, to należałoby go porównywać raczej do wersjii LX a tu zniżka ceny jest jeszcze bardziej widoczna. Przecież LX 5080 wchodził na rynek w cenie około 16500 a LX508 22000
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Owszem tylko już pewnie trzeba będzie na nie czekać do września żeby je w ogóle zobaczyć, a żeby kupić za ceny podane przez Ciebie jeszcze do następnego czerwca a z tego robi się już okrągły roczek - i tak czekać można do śmierci :mrgreen:

O, i słuszna uwaga maniekk ale to podnosi cenę wyjściową z 9500 na 16000 :]

Dlatego brać teraz 8G i cieszyć się pięknym obrazem!

Pozdrawiam,
 

asoz

New member
Ja jestem za tym żeby poczekać. W czerwcu wejdą to do końca wakcaji powinny być w Polsce. I za 12.000 mamy Pioneer'a Full HD z 9G.
 
Do góry