Pdp-lx508d

Dardo

New member
sharan1 napisał:
Od poniedzialu PDP-LX 508D juz w wybranych sklepach

To już jutro! Mieszkam w Moskwie i tu mówią, że nie wcześniej niż za miesiąc. Nie mogę się doczekać. Czy wiesz w jakich sklepach w Polsce?
 

sharan1

Member
Dardo napisał:
To już jutro! Mieszkam w Moskwie i tu mówią, że nie wcześniej niż za miesiąc. Nie mogę się doczekać. Czy wiesz w jakich sklepach w Polsce?
Witam,jednak nie od poniedzialku tylko od czwartku.Sklep Petex w Gdyni napewno bedzie mial 1 szt
 

AreckiW

New member
cena

pojawił się już we Francji za 5490 €,
zaś w DE cena UVP katalogowa to 5199 EUR.
ale w UK jest już za 3499 Funciaków, co jest równowarte 18965 zł.
A zatem licząc 20% spadku do Świąt, to mam nadzieję na cenę w okolicach 15.000 zł. Więcej nie jestem skłonny zapłacić.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie bedzie tak dobrze :( . Ceny na towar w Europie będą w selektywnej sprzedaży. Więc nie łatwo zejdą z ustaleń - czyli w Polsce cena
ok. 20000 zł .
Dostępność koniec przyszłego tygodnia.
Jeszcze nie ma nawet sampla.
 

AreckiW

New member
dylemat

20K zł to sporo,
a Panasonic 50PZ70E, poprawiony w stosunku do PY i PZ700 w ten sposób, że ma kontrast 10.000:1 i dodaną funkcję wyświetlania bez Overscanu, już do wzięcia za 8000 zł.
Gdyby Panas miał HDMI 1.3 i przyjmował 1080p24fps, nie zastanawiałbym się nawet sekundy.... a tak...
Poczekamy do Świąt, poczytamy recenzje, zobaczymy jak się rozwinie sytuacja.
Liczę jednak na siłę zasad ekonomii (cyklu życia produktu) i silną konkurencję, która wymusi, (jak to było z 507XD gdzie cena z 15, potem 12 zeszła na 7500 zł) znaczne obniżenie ceny. Najwyżej poczekamy ten rok na cenę w okolicach 12 K zł, albo weźmiemy coś z konkurencji....
 

samson

New member
W Japonii już jest PZ750, który już obsługuje 24fps i ma podwyższoną katalogową żywotność to 100 tys. godzin. Nie wiem co z HDMI 1.3 ale dla mnie ma to mniejsze znaczenie. Pozostaje tylko pytanie: kiedy pojawi się w Europie.
 

Edi907

New member
a tu nowa cena !!!!!!!!!!!!!!



Kod:
[URL]http://www.allegro.pl/item249872476_pioneer_50_pdp_lx_508_d_okazja_18000tys_.html[/URL][URL="http://www.hdtv.com.pl/forum/newreply.php?do=newreply&noquote=1&p=124652"]
[/URL]



;)
 

AreckiW

New member
samson napisał:
W Japonii już jest PZ750, który już obsługuje 24fps i ma podwyższoną katalogową żywotność to 100 tys. godzin. Nie wiem co z HDMI 1.3 ale dla mnie ma to mniejsze znaczenie. Pozostaje tylko pytanie: kiedy pojawi się w Europie.

ale co z tego, skoro zmierzony kontrast 42PZ700 to 1224:1 ANSI, a Pioneera 4280XA aż 8496:1 ANSI, czyli realny, prawdziwy kontrast !!!
w niemieckim piśmie TEST

P.S. LX508D na idealo.de już za 4999 EUR
 

sharan1

Member
AreckiW napisał:
ale co z tego, skoro zmierzony kontrast 42PZ700 to 1224:1 ANSI, a Pioneera 4280XA aż 8496:1 ANSI, czyli realny, prawdziwy kontrast !!!
w niemieckim piśmie TEST

P.S. LX508D na idealo.de już za 4999 EUR
Tez chcialem brac LX508D,ale jednak zdecydowalem sie na LX608D.Ciekawe jaka bedzie cena pod koniec listopada(wtedy chce kupic) na LX608D.Bede kupowal dwie takie plazmy bo kumpel tez ja chce,ciekawe jaka cene zaproponują w Polsce.W niemczech teraz chcą 7000 EUR
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
obie ceny - czyli na 508 i na 608 - będą w Polsce podobne.
Tyle że będzie jeszcze Polska gwarancja .
 

elpe

New member
W uk wersja lx508 kosztuje obecnie 3300 funtow.
Jest to idealny TV, tylko ta cena....

Odnosnie panasa PV - PY. Widzialem wczoraj stojace obok siebie.
Czarny na PY jest bardziej czarny
Bialy na PV jest bardziej bialy

Powiem tak, panas jest interesujacy dla osob, ktore pytaja o pomoc w wyborze. Przystepna cena, ladny, zgrabny, itp.

Ale dla ludzi, ktorzy troche / sporo czytaja na ten temat sie nie nadaje ;-) Tzn moze gdyby nie ten tryb 24 fps i ta biel malo biala to bym sie zdecydowal na 50'', a tak...czekam ;] ten pionek mam nadzieje ze szybko stanieje. W koncu tak to jest w elektronice ;-)
 

kazek_krk

New member
A w USA już jest PDP 5010 od 3479 $ odpowiednik PDP LX 508D FDhttp://electronics.pricegrabber.com/plasma-lcd-televisions/m/47641054/.
U nas pewnie taka cena będzie za rok może dłużej.
 

Musio1968

Member
Bez reklam
kazek_krk
" A w USA już jest PDP 5010 od 3479 $ odpowiednik PDP LX 508D FDhttp://electronics.pricegrabber.com/plasma-lcd-televisions/m/47641054/.
U nas pewnie taka cena będzie za rok może dłużej "

Czyli nadal mieszkamy w Bangladeszu !!! Niestety !!!!
 

AreckiW

New member
mamy cud gospodarczy !!!

jedna z partii politycznych mówi, że zasługujemy na cud gospodarczy, a my przecież już go mamy !!!!
jesteśmy przecież najbogatszym narodem na świecie, my, Polacy !!!!!
a dlaczego tak uważam ?
bo LX508D w USA i Japonii kosztuje równowartość 3000 USD !!!!,
w UK 3300 Funciaków, w DE 4800 EUR, a w Polsce ......22000 zł !!!!!
Przecież najbogatsi Polacy mogą zapłacić najwięcej, no nie, panowie z DSV ?????

zobaczcie cenę w USA tutaj:
http://www.bestpricecameras.com/prodetails.aspx?prodid=902369&display=2
 
Ostatnia edycja:

elpe

New member
Wydaje mi sie ze widzialem gdzies ten TV w PL za 17 tys pln czyli 3300 funtow.

Ja chce za niego zaplacic w funtach, ale to wciaz za drogo.
Jakby cena spadla w okolice 2500 funtow to biore ;]
Co prawda chcialem qpic tv w cenie do 2000 funtow, ale za duzo czasu trace na szukanie, czytanie, ogladanie wiec wyjde na swoje :D
 
Do góry