Pdp-lx508d

autorus

New member
Oczywiście ze jest kolosalna różnica ... w samopoczuciu. Pomyśl ty masz ten właściwy a inni mają wersję niepełne. To poczucie jest warte spokojnie 5kzł. Dla niektórych dużo więcej. :)

Autorus

unsu napisał:
To mój pierwszy post na forum więc wszystkich serdecznie witam. 08d od 080d różnią się tylko filtrem a różnica w cenie to nawet 5-6 tys. zł. Moje pytanie brzmi : Czy warto wydać te 5 tys. więcej. Wydając tyle można się spodziewać kolosalnej różnicy ale czy taka jest ? Nie jestem super znawcą więc pytam się Was.
 

unsu

New member
A co jeśli ktoś nie musi dowartościowywać się ceną telewizora ;) ? Czy różnica w jakości obrazu jest warta 5 tys. ?
 

autorus

New member
Osobiscie bym nie dał. Za 5kzł mozna kupic cos fajnego do sypialni :)

Na dzień dzisiejszy jestem po ogladaniu samsunga 58 cali w jankach w saturnie
gdzie cena w necie to ok 12500zł i powiem ze za taka cene jest to bardzo atrakcyjne. Zciagnełem sobie instrukcję, ma hdmi 1.3 3szt ładnie gra HD i jest 3 razy tańszy od kuro 60 cali. Normalnie dzis spać nie bedę chyba. Choc zeby jasność była kuro gra lepiej ale nie wiem czy o te 17500zł. Raczej nie wydaje mi się :)

Autorus

unsu napisał:
A co jeśli ktoś nie musi dowartościowywać się ceną telewizora ;) ? Czy różnica w jakości obrazu jest warta 5 tys. ?
 

premik

New member
Mam skromne pytanie. Czy jest możliwość przesłania obrazu 1080p z PC na lx508d. I jeżeli takowa możliwość istnieje, to jak to zrobić? PC ma grafikę 8800 gtx.
 

slawek58

New member
Jaka roznica pomiedzy LX508D a LX5080d?

Jak w pytaniu powyzej. Porownuje opis techniczny i nie bardzo znajduje ronice, a sa to rozne modele i 508D jest drozszy od 5080d. O co chodzi?
Moze ktos wie?
 

slawek58

New member
Przeczytalem jeszcze raz uwaznie. Ten tanszy model (o 4000zl!) czyli 5080D ma rowniez Direct colour filter 3 (bez +) . W modelu 508D filtr jest oznaczony plusem . Ma tez wieksza ilosc programowalnych kanalow, ale to bez znaczenia.
Czy ktos wie na czym polega roznica w tym plusie i czy jest widoczna?
 

jtd

New member
Bez reklam
Na angielskim forum porownywali dwie plazmy z i bez plusa. Okazalo sie, ze nie ma roznicy w obrazie, przynajmniej organoleptycznie. Tak wiec, jest to tylko pusty "chwyt marketingowy" firmy pioneer.
 

krzeku

New member
3 cyfrowy Pioneer ma ( mówimy o plaźmie 1366x768 ) USB, automatyczne dostosowanie "podświetlenia" panelu do warunków panujących w pomieszczeniu i co najważniejsze możliwość kalibracji ISF. Te 3 rzeczy różnią 508 od 5080. Natomiast LX - różnica w filtrze - brak różnić w jakości
Pozdrawiam
 

mc55

New member
Ukraina ?

Ja na Twoim miejscu bardziej martwiłbym się gwarancją.

Ja rozglądam się za naszą zachodnią granicą (której zresztą nie ma) tylko że nie potrafie znaleźć żadnego sklepu który sprzdawałby PDP-LX5080D, są tylko LX508D które wychodzi o równe 2tyś taniej

http://www.preissuchmaschine.de/psm_frontend/main.asp?produkt=571621

niż u nas

http://www.skapiec.pl/site/szukaj/?sz=&szukaj=Pioneer+PDP-LX&kategoria=21&x=30&y=10

Zakładając że na LX5080D była by podobna róznica w cenach powinien kosztować tam ok 13600 zł , a według mnie to już dobra cena

Tylko pytanie czy helmuty wprowadziły na swój rynek wogóle ten model ?


 
Ostatnia edycja:

ArtS007

New member
Bez reklam
Szanowni Państwo. Możecie nie cytować ostatniej wypowiedzi w wątku? Rzeczone cytaty usunąłem.

ArtS :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
osobiście nie jest mi wszystko jedno gdzie i w jakich warunkach kupuję sprzęt.
Cena po doliczeniu wszystkich kosztów znacznie przekaracza cenę w Polsce i to bez gwarancji.
Czemu taniej jest w Niemczeh - bo mają niższy VAT o 6 % . Dodatkowo koszty utylizacji opłaty obowiązkowe od 1.01. to - 3%.
Ale najważniejsze skorzystaj z prezentacji i wówczas będziesz mógł zawierzyć samemu sobie przy wyborze we własnym domu.
 
Do góry