pomozcie mi dokonac wyboru w zakupie plazmy

kiela

New member
czesc chce kupic plazme ,chce przeznaczyc na ten cel od 6do 7 tys,co byscie mi doradzili kupic za te pieniadze, czytalem duzo na forum i mysle o firmie pioneer poradzcie mi czy to dobry pomysl jak tak to jaki model ,jezeli nie to prosz o doradzenie mi konkretnej firmy i modelu dzieki za pomoc
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
W klasie cenowej przy obecnych modelach na rynku i obecnej jakosci sygnału masz w klasie cenowej najlepsze modele :
Pioneer 4270 xa
Loewe Modus
Hitachi 9700
-------------------
Nie podałeś jakie masz warunki w mieszkaniu, ale z pewnością taki zestaw Cię zachwyci . W razie jeszcze wątpliwości powinieneś skorzystać z prezentacji.
pozdrawiam
 

kcv

New member
Witam.
Z tego co napisał kiki, ja wybrałem Pionka 7G, ale 50", choć pokój mam troszkę mniejszy (4x5). Najpierw miał być LCD Sharp 37XD1E, potem 42. Tak jak pisałem w innym poście, mam możliwość od kilku tygodni obcowania z plazmami Samsunga i przekonłem się do plazmy:). U znajomych mogłem go porównać do LCD Philips-a i jest przepaść. PLAZMA BIJE LCD:mrgreen:. Ale chcę coś jeszcze lepszego i myślę o PDP Pionka 8G.
Chyba będę musiał poprosić kiki-ego o prezentacje w domu.
Bierz Pionka, chyba że, tak jak ja, będziesz czekał w nieskończoność. Bo zawsze wyjdzie coś lepszego:sad: i pogoń za króliczkiem będzie trwać.
 

krajan69

New member
bierz Pionka 507XD i nawet sie nie zastanawiaj. Ja juz byłem w sklepie i prawie zapłaciłem za 507XD..... ale zobaczyłem 508XD i znowu miesiacmusze czekać na uzbieranie kasy......:(
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jak tylko miesiąc to nie jest tak źle :D
Skorzystaj z prezentacji - jeśli masz dobry sygnał to będziesz zachwycony.
 

krajan69

New member
niestety Kiki prezentacja nie wchodzi w grę bo w Polsce mam tylko FTA a mieszkam na stałe w Irlandii i tam chce ściagnąć z Polski Pionka.
 

misiaczekmarek

Member
Bez reklam
@krajan69

dlaczego wybrałeś 508 a nie 507 - czy jest on wart 6 tys, zł różnicy w cenie ? stoję przed wyborem 507 a 5080 i zastanawiam się.

minął miesiąc kupiłeś już? można gratulować :) ?
 
Do góry