Połączenie Pioneer`a z N-box`em

jarzak

New member
Witam właścicieli i sympatyków pionków.
W najbliższym czasie również stanę się jego właścicielem. Mam w związku z tym pytanie. Czy pionek (np. model 427XA lub XD) dobrze działa z N-boxem? Chodzi mi przede wszystkim o przejście zarówno obrazu, jak i dźwięku po kablu HDMI. Jakie ustawienia należy zrobić w N-boxie? Może jakieś inne wskazówki? Chciałbym się odpowiednio przygotować do podłączenia pozostałego sprzętu, tj. nagrywarki i odtwarzacza dvd, magnetowidu, ampli, N-boxa, kompa, itp.
Z góry bardzo dziękuję za cenne rady.

Pozdrawiam,
J.Z.
 

watsup

New member
Witka

Ja mam 4270XA podlaczonego kilka dni temu pod n-ke i nie bylo dotad zadnego problemu z obrazem i innymi ...podlaczenie HDMI jest proste :) i nie stwarza zadnego problemu.
Zreszta monter jak przyjdzie ci zamontowac antene itd. pokaze ci jeden magiczny przycisk w n-boxe ("res") odpowiadajacy za ustawienie rozdzielczosci i to wszystko co powinienes wiedziec.
Sam widzisz ze to po prostu banalne, milego ogladania...a jest co :)
 

pazuzu

New member
watsup napisał:
Witka

Ja mam 4270XA podlaczonego kilka dni temu pod n-ke i nie bylo dotad zadnego problemu z obrazem i innymi ...podlaczenie HDMI jest proste :) i nie stwarza zadnego problemu.
Zreszta monter jak przyjdzie ci zamontowac antene itd. pokaze ci jeden magiczny przycisk w n-boxe ("res") odpowiadajacy za ustawienie rozdzielczosci i to wszystko co powinienes wiedziec.
Sam widzisz ze to po prostu banalne, milego ogladania...a jest co :)

Ktoś tu napisał wcześniej, że nbox jest ustawiony domyślnie na DVI i żeby przestawić go na HDMI trzeba przycisnąć "res" przez ok. 5 sek. Nie wiem czy to prawda ale moze jak ktoś próbował to napisze.
 
Do góry